مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت سیر سیاه شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه سیر سیاه شیراز تهیه کنم؟فروش عمده سیر سیاه شیراز

سیر سیاه شیراز نوعی سیر کاراملیزه است که نتیجه واکنش میلارد (و نه تخمیر) سیر معمولی است که طی یک فرآیند کند انجام می شود. که به عنوان چاشنی در غذاهای آسیایی، به ویژه در شیراز استفاده می شود. این ماده با قرار دادن پیازهای سیر در هفته برای گرم شدن، در شرایط مرطوب، از طریق فرایندی حاصل می شود که منجر به تولید سیر با حبه های سیاه می شود. روند تولید سیر سیاه گاهی اوقات به اشتباه به عنوان تخمیر شناخته می شود، اما این عمل میکروبی را شامل نمی شود.

آخرین قیمت سیر سیاه شیراز

چگونه سیر سیاه شیراز تهیه کنم؟

چگونه سیر سیاه شیراز تهیه کنم؟ یکی از بهترین روش های خرید سیر سیاه عمده شیراز تماس با مجموعه ما است. اما چرا این ماده تا این حد پر طرفدار است؟

سیر سیاه یکی از مشخص ترین مواد تشکیل دهنده غذاهای بین المللی است. بسیاری از غذاهای سنتی آن را در دستورالعمل هایی مانند سالمورو ، مرغ سیر یا سس آئولی شامل می شود. اگرچه هنوز هم ستاره غذا سازی است، اما کم کم سیر سیاه در فهرست غذاهای رستوران ها ظاهر می شود و به عنوان ماده ای در برخی از دستور العمل ها، غذایی با ریشه ژاپنی که سیاه رنگ است و در نگاه اول فقط مشخص می شود از سفید خشک تر است. تعجب هنگام باز و برش آن رخ می دهد: بافت بسیار نرم و سیاه عمیق است.

سیر سیاه علاوه بر پیشگیری از بیماری ها و به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی ، از مزایای سلامتی زیر نیز برخوردار است:

  1. آنتی اکسیدان سیر سیاه یک آنتی اکسیدان است زیرا از نظر ویتامین C بسیار غنی است و بین 5-7 برابر پلی فنول بیشتر از سیر سفید دارد. کارمن اسکالادا، متخصص تغذیه بالینی در انستیتوی پزشکی چاقی اروپا (IMEO) توضیح می دهد: مزیت آنتی اکسیدان ها کاهش عملکرد رادیکال های آزاد، مولکول هایی است که باعث پیری زودرس سلول های بدن می شوند. بنابراین، سیر سیاه پیری سلول و ظهور بیماری های دژنراتیو و مزمن را به تأخیر می اندازد.
  2. از بروز بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند لئون نشان می دهد که آزمایشات بالینی وجود دارد که نشان می دهد سیر گردش خون را بهبود می بخشد ، فشار خون را کاهش می دهد، تجمع پلاکت ها را کاهش می دهد و به کنترل سطح کلسترول خون کمک می کند. این مزایا مربوط به سهم آلیسین و آئائین است.

فروش عمده سیر سیاه شیراز

فروش عمده سیر سیاه شیراز مجموعه ما اقدام به فروش سیر سیاه شیراز به صورت عمده با بهترین کیفیت نموده است. سیر سیاه حاوی تعداد زیادی اسید آمینه است، واحدهای ساختاری اساسی که پروتئین های بدن را تشکیل می دهند. به همین دلیل است که برای تشکیل و ترمیم استخوان ها، مفاصل، تاندون ها یا رباط ها توصیه می شود. این ماده به ویژه با اسید آمینه سیستئین غنی است و دارای فعالیت آنتی اکسیدانی است.

علاوه بر این، سیر سیاه تمام اسیدهای آمینه ضروری را فراهم می کند، بنابراین به این دلیل نامیده می شود که بدن توانایی تولید آنها را ندارد و ما باید آنها را از طریق رژیم غذایی خود مصرف کنیم. علاوه بر این، لئون نشان می دهد که در سیر ژاپنی روند رسیدن باعث افزایش مقدار قند می شود ، بنابراین سیر سیاه بیشتر از سیر سفید را فراهم می کند و از این رو طعم آن کمی شیرین تر است و کالری بیشتری تأمین می کند. نسبت به سیر سفید تازه (حدود 180 کیلوکالری / 100 گرم سیر سیاه در مقایسه با 120 کیلو کالری / 100 گرم سیر سفید تازه). این ماده را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از ما تهیه نمایید.

امیر خداوردی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید