فرداد
یکشنبه , فوریه 23 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک خلالی / اعطای نمایندگی پیاز خشک خلالی

اعطای نمایندگی پیاز خشک خلالی

آیا به فکر کسب و کار برای خودتان هستید؟ آیا می خواهید مواد اولیه انواع کارخانجات را خرید و فروش نمایید؟ پیاز خشک خلالی از جمله مود اولیه ای است که همیشه مورد داد و ستد و قرار می گیرد و نیاز به آن همیشه احساس می شود و کسانی که به آن نیاز دارند به صورت تناژ آن را خرید و فروش می کنند. از عواملی که باعث افزایش فروش یک محصول می شود میزان نیاز به آن در بازار می باشد، ولی باید بتوان توقعات مشتریان را برطرف نمود تا آن ها را به عنوان مشتریان دائمی حفظ نمود.
یکی از مزایای پیاز خشک این است که تا مدت طولانی سالم باقی می ماند ولی باید شرایط خوبی را برای حفط آن در نظر گرفت. پیاز خشک خلالی گزینه بسیار مناسبی برای سرخ کردن می باشد به طوری که خریداران تاکید دارند که این محصول خلالی باشد. مصرف دیگر پیاز خشک خلالی برای بسته بندی می باشد چرا که در خانوارها پیاز خشک را برای مصرف نهایی خریداری می کنند و دوست دارند به شکل خلالی در آشپزی استفاده نمایند تا حلقوی و ….
برای این که بتوانید فروش پیاز خشک خلالی را افزایش دهید ابتدا باید محصول شما توسط افراد بیشتری دیده شود و سپس کیفیت و قیمت پیاز خشک رقابتی باشد تا خریداران با خرید محصول شما منفعتی برای خود ایجاد کرده باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیاز خشک

خرید و فروش پیاز خشک خلالی مرغوب

آیا برنامه ای برای خرید و فروش پیاز خشک خلالی دارید؟ آیا مشتریان عمده برای …

تماس با ما درباره ما