فرداد
پنج‌شنبه , می 7 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک خلالی / بازار خرید پیاز خشک خلالی باکیفیت

بازار خرید پیاز خشک خلالی باکیفیت

آیا از بازار خرید و فروش پیاز خشک خلالی درجه 1 و باکیفیت اطلاع در دست دارید؟ آیا می دانید خریداران عمده خریدهای تناژ و فله خود را از کجا و با چه قیمت هایی خریداری می کنند؟ برای این که بتوانید در تجارت سود خوبی را از آن خود نمایید بهتر است بدانید رقبای شما مواد اولیه و یا محصولات خود را از کجا و با چه قیمتی تهیه می کنند تا شما هم از اطلاعات بازار عقب نمانید.
برای این که بتوانید قیمت و کیفیت عالی برای پیاز خشک خلالی تناژ داشته باشید بهتر است با تولیدکنندگان سراسر کشور در ارتباط باشید چرا که هر محصولی با مواد اولیه که قیمت و کیفیت متفاوت دارد تولید می شود و همین عامل باعث قیمت های مختلف می شود و تا شما نتوانید محصول تولید شده سایر تولیدکنندگان را ببینید امکان تهیه جنس مورد نظر خود را ندارید.
با گذشت زمان استفاده و تولید از مواد اولیه از جمله پیاز خشک خلالی بیشتر می شود و تجار می توانند بهترین را صادر نمایند تا ایران را با محصولات باکیفیت و درجه یک بشناسند. پیاز خشک خلالی با توجه به کاهش رطوبت ماندگاری آن بیشتر شده و می توان تا ماه ها حتی بیشتر از یک سال آن را نگهداری نمود. در صورتی که کشاورز هستید می توانید با استفاده از صنایع تبدیلی محصول خود را هنگام مناسب تری به فروش برسانید. اگر بتوانید پیاز خشک خلالی و حلقوی تولید نمایید ارزش افزوده بیشتری را نصیب خود کرده اید. پیاز خشک خلالی به نسبت سایر مدل حلقوی و گرانولی تقاضای بیشتری دارد بنابراین بهتر است تیغه آن را در دستور خرید دستگاه خود داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیاز خشک

خرید و فروش پیاز خشک خلالی مرغوب

آیا برنامه ای برای خرید و فروش پیاز خشک خلالی دارید؟ آیا مشتریان عمده برای …

تماس با ما درباره ما