فرداد
دوشنبه , می 4 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر / بازار فروش جیره پودر سیر آبزیان

بازار فروش جیره پودر سیر آبزیان

بازار خرید و فروش انواع جیره پودر سیر آبزیان در ایران به شدت در حال افزایش است. امروزه در حال حاضر  پرورش دهندگان ماهی به فکر خرید پودر سیر برای آبزیان خود هستند، برای خرید بهترین جیره پودر سیر آبزیان باید به کیفیت آن توجه کافی داشته باشید. این محصول ارزشمند در ایران دارای بازار فروش گسترده ای است و مشتریان زیادی اقدام به خرید این محصول می کنند. جیره پودر سیر آبزیان در بازار فروش ایران با قیمت مناسبی عرضه می گردد که این امربه فروش بالای این محصول کمک زیادی کرده است. با توجه به بازار فروش گسترده آن در ایران، فروشندگان معتبر به فکر صادرات آن هستند و در نتیجه، آن را به کشور های دیگر با قیمت و البته کیفیت مناسب صادر می کنند.

بازار فروش جیره پودر سیر آبزیان

موارد مهمی که در پرورش ماهی باید به آنها توجه کرد؟

موارد مهمی که در پرورش ماهی باید به آنها توجه کرد؟در این مقاله قصد داریم شما را با چند مورد درباره پرورش ماهی آشنا کنیم : 

تمامی عوامل مهم در رشد ماهی، مانند:  تغذیه، تولید مثل و چیزهایی از این قبیل، تحت تاثیر عوامل محیطی می‌ باشد و همچنین عوامل محیطی در به وجود آمدن بیماری های مختلف نیز موثرند. به طور کلی دمای آب در طول روز، ماه، سال و حتی شبانه روز در حال تغییر است و بسیار در رشد و طول زندگی ماهی ها  اهمیت دارد. میزان کیفیت آب، شوری آب، سختی آب، آب های نرم و متوسط، سخت و غیره.. نیز بسیار حائز اهمیت است.

 در آخر باید این نکته را خاطر نشان کنیم که میزان گرمایش فضای پرورش ماهی استفاده از از بخاری مخصوص ماهیان مختلف،می توانیم باعث رشد بیشتر آن‌ ها شویم و اگر این فضا، خیلی سرد باشد به زودی ماهیان از دست می روند و می میرند و در این بین، شما ضرر زیادی خواهید کرد.

با رعایت تمام عواملی که در مورد  پرورش ماهی ها ذکر کردیم، می توان گفت که استفاده از پودر سیر به  ضریب رشد ویژه و درصد افزایش وزن بدن بدن آبزیان کمک می کند. 

وارد کننده جیره پودر سیر آبزیان با کیفیت عالی

وارد کننده جیره پودر سیر آبزیان با کیفیت عالیهمان طور که از مطالعه و تحقیقات مختلف به دست آمده است می توانیم نتیجه بگیریم که پودر سیر بر میزان رشد آبزیان بسیار تاثیر دارد.

پودر سیر آبزیان باعث بهبود و پیشرفت هضم مواد غذایی شده و مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد.

واردکنندگان جیره پودر سیر آبزیان با کیفیت عالی و رعایت استانداردهای لازم جهانی و با قیمت مناسب این محصول را در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار می دهند و با جلب رضایت مشتریان می‌ توانند فروش بالایی داشته باشند و در نهایت به افزایش مشتریان خود نیز منجر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر سیر جیره میگو

پودر سیر جیره میگو یک محصول فوق العاده اساسی و کاربردی در صنعت پرورش آبزیان می باشد. این کالا در سراسر ایران با بهترین کیفیت عرضه می شود. استفاده از این محصول ب

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما