فرداد
یکشنبه , می 3 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک کرمان / تجارت عمده پیاز خشک شده کرمان

تجارت عمده پیاز خشک شده کرمان

چگونه می توانید بهترین پیاز خشک شده کرمان را پیدا نمایید؟ آیا تولیدکنندگان پیاز خشک شده خلالی و حلقوی استان کرمان را می شناسید؟ بسیاری از تولیدکنندگان جنس مرغوب و قیمت عالی در این استان مشغول تولید هستند ولی خریداران عمده از آن ها شناختی ندارند و این باعث می شود که خریداران این محصولات را از دست بدهند و خرید موفقی را تجربه نکنند.
با توجه به تولید عمده پیاز خشک و تولیدکنندگان فراوانی که در این استان است یافتن بهترین تولیدکننده از بین تعداد زیادی شاید کار راحتی نباشد به همین دلیل بهتر است با فعالین این حوزه در ارتباط باشید تا جنس مرغوب و باکیفیتی را جهت خرید تناژ به شما ارائه کنند تا از خریدهای خود سود نمایید.
این محصول با توجه به کیفیت بالایی که دارد می تواند حجم عمده ای از پیاز خشک کارخانجات و استان های مختلف را تامین کند و این محصول می تواند جایگاه خوبی در صادرات کشور داشته باشد.
اگر تولید کننده این محصول هستید و می خواهید فروش شما افزایش یابد بهتر است مشتریان خود را افزایش دهید و هر قدر سفارش مشتریان عمده شما بیشتر شود سود شما افزایش چشمگیری خواهد داشت. با توجه به افزایش کشت پیاز در منطقه جیرفت این محصول می تواند رقابت بسیار خوبی با سایر مناطق داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پیاز خشک

فروش پیاز خشک گرانولی کرمان

آیا از میزان تولید و فروش پیاز خشک کرمان به استان ها و بازارهای مختلف …

تماس با ما درباره ما