فرداد
چهارشنبه , می 6 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خریدار نقدی پیاز خشک برای آسیاب

خریدار نقدی پیاز خشک برای آسیاب

آیا شما به عنوان تولیدکننده پیاز خشک می خواهید محصولتان به صورت نقد و به صورت تناژ به فروش برسد؟ آیا می خواهید محصول شما در کل کشور توزیع شود و مجموعه شما پیشرفت چشم گیری داشته باشد؟ بسیاری از تولیدکنندگان محصول خوبی تولید می کنند ولی موضوع مهم سلیقه خریداران می باشد چرا که آن ها خریدار محصول هستند و خریداران بهتر است سلیقه بازار را بهتر ببیند تا محصولی که بابا دل بیشتر مصرف کنندگان است تولید شود.
خریداران به دنبال محصولی خوب با قیمت رقابتی جهت پودر کردن و استفاده در تولیدات مواد غذایی هستند و به همین دلیل قیمت پایین تری را ترجیح می دهند و از طرفی تولیدکننده نیازی به تولید جنس صادراتی و درجه یک نمی باشد و هزینه آن ها به مراتب کمتر و می توانند مشتریانی که قدرت خرید کمتری هم دارند را شامل شود.
خریدار نقد پیاز خشک آسیابی در کل کشور به دنبال تولیدکننده این محصول است و اگر شما می توانید این چنین محصولی را به صورت مستقیم به آن ها بدهید بهتر است از این مرکز استفاده کنید و با کل کشور در ارتباط باشید. پیاز خشک مرغوب داراب می تواند قیمت و کیفیت مورد نظر خریداران را تامین نموده و باعث رونق کسب و کار منطقه شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک

خرید اینترنتی پیاز خشک از کرمان

آیا می دانید امروزه خرید اینترنتی پیاز خشک چه قدر آسان شده است؟ آیا از …

تماس با ما درباره ما