فرداد
جمعه , می 15 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خریدار پیاز خشک عمده جهت آسیاب

خریدار پیاز خشک عمده جهت آسیاب

در صورتی که تولید کننده پیاز خشک جهت آسیاب با کیفیت و قیمت رقابتی هستید می توانید در این مرکز محصول خود را به صورت تناژ به فروش برسانید و از ارتباط مشتقیم با خریداران لذت ببرید. امروز تولیدکننده ای که بتواند محصولی خوب که در عین حال خوش قول هم باشد زیاد به چشم نمی خورد ، بنابراین در صورتی که می توانید این نیاز را برطرف کنید سود زیادی می برید.
خریدار پیاز خشک خلالی در طول سال به این محصول به صورت عمده نیاز دارید و بهتر است از تزدیک ترین تولید کنندگان که عبارتند از تهران، اصفهان و شیراز محصول را تهیه و ارسال نمود. امروزه نیاز اولیه کارخانجات مواد غذایی با افزایش قیمت دلار بهتر است از داخل تامین شود تا بتوان از افزایش قیمت محصولات در امان ماند و فروش خود را داشت. با توجه به این که پودر پیاز به صورت گسترده ای به وسیله کارگاه های کوچک و کارخانجان بزرگ صنایع غذایی مواد اولیه محسوب می شود بنابراین باید این محصول همیشه در دسترسشان باشد تا هنگام تولید به مسئله ای برنخورند.
این مرکز به عنوان خریدار پیاز خشک شده تولیدکنندگان در سراسر کشور این نوید را می دهد که می توان باکیفیت و قیمت خوب حجم تولید و فروش خود را چندین برابر نمود و از پتانسیل بازار به نفع خود استفاده نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک

خرید اینترنتی پیاز خشک از کرمان

آیا می دانید امروزه خرید اینترنتی پیاز خشک چه قدر آسان شده است؟ آیا از …

تماس با ما درباره ما