فروش صیفی جات خشک
یکشنبه , سپتامبر 29 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خرید عمده پیاز خشک از تولیدکنندگان

خرید عمده پیاز خشک از تولیدکنندگان

آیا می خواهید در طول سال محصول شما به راحتی به فروش برسد؟ آیا از میزان مصارف پیاز خشک در استان های کشور به خصوص تهران اطلاع دارید؟ بسیاری از تولید کنندگان تمایل دارند محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانند تا خود را درگیر خورده فروشی نکنند و تمرکز خود را بر روی تولیدات خود و گسنرش کیفیت و پایین آوردن قیمت در این بازار رقابتی بکنند.
تولید کنندگان و خریداران عمده می توانند برای خرید و فروش محصول خود در کل کشور این مرکز استفاده کنند تا بتوانند بازارهای بیشتری را از آن خود کنند. یکی از دغدغه های خریداران عمده پیاز خشک در خصوص قیمت هایی است که از جانب دلالان به آن ها داده می شود و آن ها به دلیل نداشتن مرجع مناسبی از این محصول مجبور به خرید و برطرف کردن نیازشان دارند در حالی که می توانند به راحتی و با یک تلفن بدون واسطه پیاز خشک کارخانه خود را مستقیم از تولیدکننده دریافت و مزیت های خرید عمده پیاز خشک را بیشتر از سایر خریداران کنند.
تولیدکنندگان عمده پیاز خشک کرمان و اصفهان با توجه به تولیدات انبوه این محصول می توانند بسیاری از خریداران را از این محصول بی نیاز کرده تا بتوانند با خیال آسوده تری تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پیازخشک ارزان

پیاز خشک ارزان برای آسیاب نمودن

آیا می دانید بسیاری از کسانی که می خواهند پیاز خشک را به پودر پیاز …

کانال تلگرام