فرداد
یکشنبه , فوریه 23 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خرید عمده پیاز خشک از تولیدکنندگان

خرید عمده پیاز خشک از تولیدکنندگان

آیا می خواهید در طول سال محصول شما به راحتی به فروش برسد؟ آیا از میزان مصارف پیاز خشک در استان های کشور به خصوص تهران اطلاع دارید؟ بسیاری از تولید کنندگان تمایل دارند محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانند تا خود را درگیر خورده فروشی نکنند و تمرکز خود را بر روی تولیدات خود و گسنرش کیفیت و پایین آوردن قیمت در این بازار رقابتی بکنند.
تولید کنندگان و خریداران عمده می توانند برای خرید و فروش محصول خود در کل کشور این مرکز استفاده کنند تا بتوانند بازارهای بیشتری را از آن خود کنند. یکی از دغدغه های خریداران عمده پیاز خشک در خصوص قیمت هایی است که از جانب دلالان به آن ها داده می شود و آن ها به دلیل نداشتن مرجع مناسبی از این محصول مجبور به خرید و برطرف کردن نیازشان دارند در حالی که می توانند به راحتی و با یک تلفن بدون واسطه پیاز خشک کارخانه خود را مستقیم از تولیدکننده دریافت و مزیت های خرید عمده پیاز خشک را بیشتر از سایر خریداران کنند.
تولیدکنندگان عمده پیاز خشک کرمان و اصفهان با توجه به تولیدات انبوه این محصول می توانند بسیاری از خریداران را از این محصول بی نیاز کرده تا بتوانند با خیال آسوده تری تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاربرد پیاز خشک

کاربرد پیاز خشک در صنایع مختلف غذایی + فیلم

آیا از کاربرد پیاز خشک در کارخانجات اطلاع دارید؟ آیا می دانید پیاز خشک را …

تماس با ما درباره ما