فرداد
یکشنبه , فوریه 23 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک سفید / خرید عمده پیاز خشک سفید

خرید عمده پیاز خشک سفید

چرا بیشتر کارخانه داران و صادر کنندگان به کشورهای همسایه به دنبال پیاز خشک سفید ویژه به صورت تناژ هستند؟ برای این که محصول مورد نظر خود را پیدا کنید باید از کجا پرس و جو کنیم؟ امروزه و با آمدن اینترنت بسیاری از خریدهای عمده به صورت تلفنی و به آسانی انجام می شود و هر دو طرف از سرعت کار راضی هستند. شما در صورتی که تولیدکننده پیاز خشک هستید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید بهتر است از طریق اینترنت که با تمام کشور ارتباط دارد همسو شده و فروش خود را افزایش دهید.
پیشنهاد می کنیم با ارسال نمونه خوب و قیمت رقابتی خرید عمده پیاز خشک را ایجاد کنید تا خریداران خود به دنبال شما بیایند و از قبل محصول شما را پیش خرید نمایند. کلان شهر مشهد با توجه به مجاورت با پیازکاران عمده استان خراسان می تواند محصولاتی کم نظیر در کیفیت و قیمت را تولید و به کل کشور عرضه نمایند این گونه تقاضا برای پیاز خشک سفید مشهد رو به افزایش بوده. پیاز فلات کیفیت بسیار بالایی دارد که برای خشک کردن مناسب بوده و بسیاری از آن برای سرخ کردن استفاده فراوان می کنند.
سالیانه هزاران تن پیاز در استان خراسان به ویژه در بجنورد و مشهد و شیروان انجام می شود که بهتر است با استفاده از صنایع تبدیلی سود بیشتری را برای خود داشته باشیم و از خام فروش پرهیز کنیم. برای این که بتوانید خرید عمده پیاز خشک از شما به نسبت رقبا بیشتر باشد بهتر است بتوانید تولید خود را افزایش دهید تا مزیت های بیشتری شامل شما شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پیاز خشک

تولید پیاز خشک سفید ارزان قیمت ایرانی

امروزه تولید پیاز خشک سفید ارزان قیمت توسط کارخانه های صنعتی کشور در حال انجام …

تماس با ما درباره ما