فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خرید عمده پیاز خشک شده بسته بندی

خرید عمده پیاز خشک شده بسته بندی

آیا می دانید فروش پیاز خشک بسته بندی شده در کجا بیشترین فروش را دارید؟ با توجه به افزایش روز افزون مصرف مواد غذایی بسیاری از مردم تمایل دارند از پیاز خشک شده به دلیل داشتن فواید بیشمار این محصول و ماندگاری بالایی که نسبت به پیاز تازه دارد از این محصول در سبد غذایی خود استفاده می کنند. این محصول را بسیاری از خانواده ها برای سرخ کردن استفاده می کنند چرا که روغن کمتری می برد و در کاهش بیماری های قلبی کمک فراوانی می نماید. خرید پیاز خشک بسته بندی شده از لحاظ مقرون به صرفه بودن مناسب می باشد چرا که هر 10 الی 15 کیلو پیاز تازه یک کیلو پیاز خشک می شود و دیگر نیاز به شستن و ریز کردن و اشک ریختن ندارد.
برای راحتی در پخت و پز بهتر است یک مرتبه از این محصول که فضای بسیار کمی می گیرد استفاده نمایید تا از استفاده راحت از آن لذت ببری. برای این منظور کانال تلگرام این مرکز را ذنبال نمایید تا از محصولات دیگر اطلاع پیدا نمایید.
در صورتی که شما می توانید پیاز خشک را در بسته بندی شکیل و مناسب یه مصرف کننده نهایی ارائه کنید می توانید فروش خرده خود را که سود بیشتری دارد را از آن خود نمایید، کافی است محصولی مرغوب را به دست مشتریان بسپارید تا آن ها دوباره به سمت محصول شما بیایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پیازخشک ارزان

پیاز خشک ارزان برای آسیاب نمودن

آیا می دانید بسیاری از کسانی که می خواهند پیاز خشک را به پودر پیاز …

کانال تلگرام