فرداد
یکشنبه , فوریه 23 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک کرمان / خرید پیاز خشک کرمان به صورت فله

خرید پیاز خشک کرمان به صورت فله

آیا می دانید بیشتر خریداران پیاز خشک این محصول را برای کارخانه داران می خواهند؟ چرا خرید فله پیاز خشک بهتر از خرید جزئی می باشد؟ با توجه به تولیدات مرغوب کرمان خریداران می توانند به صورت عمده خرید کنند تا هزینه های آن ها از جمله هزینه حمل سرشکن شود و به سود آن ها باشد.
پیاز خشک هایی که با رطوبت بسیار پایین تولید می شود افتی در گذر زمان ندارند و ماندگاری بیشتر و بهتری دارند. در صورتی که مشتریان شما درخواست تناژ پیاز خشک دارند بهتر است به صورت عمده این محصول را در انبار داشته باشید تا در صورت نیاز پاسخ گوی مشتریان خود باشید.
خرید پیاز خشک این امکان را به خریداران عمده می دهد که بتوانند در زمانی که قیمت ها نوسان دارد با خیال آسوده تولید خود را انجام داده و از طرفی سود بیشتری از تولید ببرند،امروزه کارخانجات با این که محصول را به صورت عمده دارند ولی باز هم خرید عمده انجام می دهند شاید آن ها این مسئله را کام درک کرده اند.
خرید پیاز خشک صنعتی کرمان می تواند در طول سال نیاز شما را تامین نمایید و تولیدکنند گان کرمان اگر می خواهند مشتریان تناژ آن ها بیشنر شود بهتر است محصولشان را به مشتریان نشان دهد کاری که این مرکز می تواند برایشان به صورت رایگان انجام دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پیاز خشک

فروش پیاز خشک گرانولی کرمان

آیا از میزان تولید و فروش پیاز خشک کرمان به استان ها و بازارهای مختلف …

تماس با ما درباره ما