فروش صیفی جات خشک
دوشنبه , دسامبر 9 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک خلالی / خرید و فروش پیاز خشک خلالی

خرید و فروش پیاز خشک خلالی

آیا شما به عنوان تولیدکننده پیاز خشک خلالی توانایی فروش تناژ محصول خود را دارید؟ برای این که بتوانید فروش خود را چندین برابر نمایید چه راه هایی انجام داده اید؟ بسیاری از تولیدکنندگان بیشتر از فروش بر روی تولید تمرکز دارند که این بسیار خوب و پسندیده است ولی، نباید از فروش محصول و پیدا کردن مشتریان جدید چشم پوشی کرد چرا که بازار و سایر تولیدکنندگان منتظر کسی نمی ماند و به سمت تولیدکنندگان دیگر می روند.
برای این که محصول شما مورد قبول مشتریان و بازار قرار بگیرد بهتر است علاوه بر این که ویژگی های محصول سایر تولیدکنندگان را داشته باشد باید مزیت های آن از دیگران بیشتر باشد در غیر این صورت چرا باید محصول شما را خریداری نمایند؟ خرید محصول توسط مشتریان عمده اگر برای آن ها سودآوری نداشته باشد محصول شما هم به فروش نمی رسد تا این که کمتر فروش می رود، بنابراین بهتر است منافع خریداران را هم درنظر داشته باشید و آن ها هم از معامله سود ببرند.
برای این که محصول شما در سایر استان ها و شهر ها دیده شود بهتر است با فعالین ارتباط نزدیکی داشته باشید. امروزه خرید عمده پیاز خشک جهت بسته بندی رو به افزایش بوده جرا که پیاز خشک فایده خود را دارد و از طرفی حجم و فضای کمتری را اشغال می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
محصولات بیشتر و قیمت: fardadfood@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز خشک خلالی

قیمت پیاز خشک خلالی برای آسیاب کردن

آیا میدانید برای اینکه یک کیلو پیاز خشک شود چه هزینه هایی را شامل می …

کانال تلگرام