فرداد
پنج‌شنبه , فوریه 20 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک زنجان / خرید و فروش پیاز خشک زنجان به صورت نقد

خرید و فروش پیاز خشک زنجان به صورت نقد

امروز خرید و فروش پیاز خشک زنجان می تواند سود خوبی را برای تولیدکنندگان آن داشته باشد، چرا که بسیاری از تولیدکنندگان پیاز داغ به دنبال پیاز خشک زرد برای سرخ کردن هستند. پیاز خشک خلالی می تواند گزینه بسیار عالی برای سرخ کردن باشد چرا که از طرفی روغن بسیار کمی نیاز دارد و نیاز به هر روز خرید و پوست کندن پیاز ندارد و کار برای تولیدکننده ها به نسبت قبل راحت تر می شود.
با توجه به این که ظاهر محصول در انتخاب مشتری بسیار تاثیرگذار است تولیدکننده ها بهتر است هنگام اسلایس کردن منظم و مرتب این کار را انجام دهند تا خریدار پیاز خشک با دیدن محصول متقاضی کل محصول شود، این گونه است که بعضی از خریداران مشتریان را برای خود نگاه می دارند. در صورتی که تولید کننده پیاز خشک زنجان در انواع زرد یا سفید هستید و می خواهید محصولتان در خارج از شهر و استانتان به فروش برسد بهتر است با فعالین دیگر استان و شهرها ارتباط داشته باشید.
امروزه خرید و فروش ها مانند گذشته نیست و معامله گران با یک تلفن محصولات شما را در شهرهای مختلف می بینند و خرید را همان جا قطعی می نمایند.بهتر است از نوع خلالی و حلقوی برای تولید استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com
تماس با ما درباره ما