فرداد
دوشنبه , فوریه 17 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک سفید / خرید و فروش پیاز خشک شده خلالی سفید

خرید و فروش پیاز خشک شده خلالی سفید

چرا بیشترین تقاضا برای پیاز خشک سفید و از نوع اسلایس خلالی می باشد؟ موردی که بسیار با آن مواجه هستیم این است که خریداران می خواهند پیاز باکیفیت و ارزان قیمتی خرید کنند و فروشندگان در پی فروش عمده و تناژ هستند و برای اینکه بتوان سود بیشتری را برای خود داشته باشیم بهتر است با حاشیه سود کمتر ولی فروش فله سود خود را افزایش و از طرفی فروش را که به صورت فله است باعث آسانی فروش ما می شود و از خرده فروشی آزاد می شویم.
فروشندگانی که در هر شهری هستند و می خواهند بدین ترتیب فروش داشته باشند یعنی به صورت تناژ می توانند تمرکز خود را بر روی تولید گذاشته و فروش عمده ای را تجربه کنند. به دلیل کاربرد بیشتر پیاز خشک خلالی به خصوص در استفاده در سرخ کردن می توان گفت در صورتی کهتولید کننده پیاز خشک هستید بهتر است از تیغه های خلال کننده استفاده نمایید چرا که کسانی که آن را خرید می کنند محصول شما را هم در انتخاب خود داسته باشند، البته سلایق در بازار متفاوت است و تیغه های حلقوی هم استفاده خوبی دارد و مشتریان آن را هم می پسندند.
اگر می خواهید در بازار ماندگار شوید بهتر است بتوانید نیاز بازار را مرتف کنید در غیر این صورت شما هم مانند سایر تولید کنندگام می شوید. پیاز خشک سفید به نسبت پیاز خشک زردتولید و مصرف بیشتری می شود پس بهتر است بیشتر تمرکز را روی این محصول بگذارید، البته پیاز خشک زرد برای سرخ کردن مصرف فراوانی دارد.
اگر می خواهید خرید و یا فروش تناژ پیاز خشک خلالی داشته باشید و بیشتر محصولات تولیدی بازار را از نزدیک مشاهده و مقایسه نمایید بهتر است از فعالین این حوزه استفاده نمایید تا بتوانید خرید موفق تری را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پیاز خشک

تولید پیاز خشک سفید ارزان قیمت ایرانی

امروزه تولید پیاز خشک سفید ارزان قیمت توسط کارخانه های صنعتی کشور در حال انجام …

تماس با ما درباره ما