فرداد
یکشنبه , می 3 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خرید و فروش پیاز خشک شده فله

خرید و فروش پیاز خشک شده فله

آیا از فروش خرد پیاز خشک خسته شده اید؟ آیا می خواهید محصولات خود را به صورت تناژ به فروش برسانید؟ بسیری از تولیدکنندگان تمایلی به فروش خرد محصولات خود ندارند و می خواهد پیاز خشک خلالی خود را به صورت عمده و حتی با قرارداد مشخص به فروش برسانند ولی از نحوه این کار اطلاعی ندارند. خریداران عمده می خواهند محصولات مرغوبی را با قیمت مناسب خریداری کنند و هر میزان و در طی زمان های گوناگون تولیدکننده بتواند نیاز آن ها را برطرف کند.
در صورتی که شما توانایی ارائه کیفیت مناسب به صورت ثابت را دارید و قیمت شما در بازار مناسب است می توانید نسبت به سایر تولیدکنندگان از فروش پیاز خشک خود اطمینان بیشتری حاصل نمایید و بازار فروش پیاز خشک خود را گسترده نمایید. امروز برای این که بتوانید گردش مالی بیشتر و بزرگ تری داشته باشید بهتر است محصولات خود را به صورت عمده معامله کنید چرا که باعث می شود نقدینگی شما افزایش یابد و خرید خرید مواد اولیه در شما بهتر می شود. به همین دلیل است تولیدکنندگانی تمایل دارند با سود کمتری کار کنند ولی عمده و یک جا محصولات را ره فروش برسانند.
در صورتی که به عنوان خریدار تمایل به گسترش کار خود دارید و می خواهید خریدار تناژ پیاز خشک شوید می توانید با مراجعه به انتهای صفحه و عضویت در کانال تلگرام محصولات را مشاهده کنید و با قیمت های عالی محصول خود را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاربرد پیاز خشک

کاربرد پیاز خشک در صنایع مختلف غذایی + فیلم

آیا از کاربرد پیاز خشک در کارخانجات اطلاع دارید؟ آیا می دانید پیاز خشک را …

تماس با ما درباره ما