فرداد
جمعه , می 15 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر / خرید پودر سیر جیره پرندگان در کشور

خرید پودر سیر جیره پرندگان در کشور

خریداران پودر سیر در بازارهای بین المللی وقتی می خواهند تا پودر سیر جیره پرندگان را خریداری نمایند، تلاش می کنند تا حتما از بهترین راه ها برای تشخیص پودر سیر جیره پرندگان با کیفیت اقدام کنند، تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پودر سیر تغذیه ای خوراک پرندگان را تهیه کنند.
خرید پودر سیر جیره پرندگان در کشور

راه تشخیص پودر سیر جیره پرندگان با کیفیت

راه تشخیص پودر سیر جیره پرندگان با کیفیتافزودنی های مختلفی را در غذاهای پرندگان اضافه می کنند و هر کدام از آن ها هدف خاصی را دنبال می نمایند. در گذشته در اروپا از آنتی بیوتیک ها در تغذیه طیور استفاده می کردند. اما استفاده از آنتی بیوتیک ها ضررهایی را به همراه دارد که عبارتند از:

  1. آنتی بیوتیک ها در لاشه پرنده باقی می ماندند
  2. ایجاد میکروب های مقاوم به آنتی بیوتیک ها در بدن پرندگان

وقتی انسان ها از پرندگان تغذیه می کردند، این سموم  خود به خود وارد بدن او می شدند و سبب ایجاد مقاومت در برابر آنتی بیوتیک ها در بدن او می شدند. به همین دلیل نیز استفاده از آنتی بیوتیک ها در پرورش پرندگان در اروپا ممنوع اعلام شده است.

ممنوعیت استفاده از آنتی بیوتیک ها به ضرر مرغداران بود زیرا آنتی بیوتیک برای آن ها یک افزودنی ارزان و در دسترس بود. با ممنوعیت استفاده از آنتی بیوتیک آن ها به دنبال یک جایگزین گیاهی ارزان و مفید بودند.

با تحقیقات به عمل آمده به این نتیجه رسیده اند که پودر سیر می تواند یک افزودنی خیلی مفید برای تغذیه پرندگان باشد. زیرا خواص ضد میکروبی زیادی دارد و می تواند جایگزین آنتی بیوتیک ها شود.

انتخاب پودر سیر جیره پرندگان با کیفیت نیز مهم است زیرا استفاده از نوع غیربهداشتی می تواند مضر باشد. پودر سیر با کیفیت را اگر در یک لیوان آبجوش بریزید، 80 درصد آن حل نمی شود و در ته لیوان ته نشین می شود.

خریداران پودر سیر جیره پرندگان در بازار بین المللی

خریداران پودر سیر جیره پرندگان در بازار بین المللی خریداران پودر سیر پرندگان می خواهند تا همواره بهترین کیفیت را برای بازارهای بین المللی تهیه کنند. از این رو برای خرید این محصول به فروشندگان معتبر مراجعه می کنند. کسانی می توانند بهترین پودر سیر را در بازار تامین کنند که همواره این محصول را خرید و فروش می کنند.

آن ها می توانند بهترین پودر سیر را به راحتی شناسایی نمایند. در صورتی که خریداران تقاضای بهترین کیفیت پودر سیر جیره پرندگان را داشته باشند، آن ها این محصول را برایشان فراهم می کنند. هم چنین این امکان وجود دارد تا بتوانند محصول مورد نیاز خود را با قیمت مقرون به صرفه تری نیز تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پودر سیر جیره میگو

پودر سیر جیره میگو یک محصول فوق العاده اساسی و کاربردی در صنعت پرورش آبزیان می باشد. این کالا در سراسر ایران با بهترین کیفیت عرضه می شود. استفاده از این محصول ب

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما