فرداد
پنج‌شنبه , فوریه 20 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک خلالی / خرید پیاز خشک خلالی به صورت فله

خرید پیاز خشک خلالی به صورت فله

آیا می دانید چه میزان فراوانی خرید پیاز خشک خلالی ماهانه در کشور خریداری و معامله می شود؟ آیا از نیاز و پتانسیل بازارهای داخلی و صادراتی پیاز خشک آگاهی دارید؟ امروز داشتن اطلاع از هر محصول و بازارهای فروش آن برگ برنده ای برای تاجران آن حوزه محسوب می شود.

بنابراین باید هنگام تولید و خرید از قبل این اطلاعات را کسب کرده باشید که چه محصولی برای چه بازار و کشوری مناسب تر و ریسک کمتری برای فروش نرفتن دارد.
پیاز خشک فله همیشه تولید بالایی دارد زیرا به عنوان ماده اولیه کارخانجات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین باید از موجودی آن در انبار همیشه اطمینان داشت.
خرید پیاز خشک از تولیدکننده مورد توجه همیشگی خریداران پیاز خشک بوده و هست و این مرکز با ایجاد پلی بین خریدار و تولید کننده پیاز خشک آن برآن شده است تا واسطه ها حذف و تولیدکنندگان بتوانند سود بیشتری را نصیب خود کنند و از این جهت با خیال آسوده تری این روند ادامه پیدا کند.
امروزه بیشتر تیغه های مورد استفاده تولیدکنندگان به صورت حلقوی و خلالی بوده و به همین دلیل است که خریداران استقبال خوبی از این موارد دارد، و بیشتر خریداران از واژه اسلایس به عنوان خلالی استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیاز خشک

خرید و فروش پیاز خشک خلالی مرغوب

آیا برنامه ای برای خرید و فروش پیاز خشک خلالی دارید؟ آیا مشتریان عمده برای …

تماس با ما درباره ما