فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک سفید / عرضه عمده پیاز خشک سفید شاهرود

عرضه عمده پیاز خشک سفید شاهرود

چگونه می توان بهترین پیاز خشک شده شاهرود را خریداری نمود؟ آیا از کیفیت برتر پیاز خشک شده سفید شاهرود اطلاع دارید؟ محصولات تولید شده در شاهرود هر ساله حجم عمده ای از بازار این محصول را تشکیل می دهند و خریداران خاص خود را دارد. در صورتی که از کیفیت بالای این محصولات و قیمت ارزان این شهر آگاهی ندارید بهتر است حداقل یک بار هم که شده آن را امتحان نمایید تا به کیفیت و قیمت مناسب آن پی ببرید.
پیاز سفید شاهرود کیفیت بالایی دارد و این عامل مهمی در کیفیت بیشتر محصولات خشک شده این شهر دارد، فرآیند کار بدین صورت است که ابتدا پیازها زده و پوست گیری شده سپس شسته و اسلایس شده و بعد از آن طبق دما و رطوبت مشخص شده مشتریان خشک و آماده ارسال می شوند. برای بهره مند شدن از کیفیت بالا و فروش بیشتر این محصول را امتحان نمایید.
بسیاری از تولیدکنندگان پیاز خشک از جمله شاهرود با این که محصولی کم نظیر تولید می نمایند ولی به جهت دیده نشدن محصولشان توسط خریداران عمده سراسر کشور جنس آن ها فروش نرفته و متضرر می شوند. به همین دلیل بهتر است با استفاده از ابزارهای جدید محصولشان را به دیگران نشان دهند. استفاده از فعالین این حوزه به آن ها کمک می کند تا بیشتر فروش کنند ولی کیفیت و قیکمت را نباید فراموش کنند در غیر این صورت هم چنان فروش آن ها خرده می ماند.
برای این که با خریداران عمده پیاز خشک در ارتباط باشید بهتر است با این مرکز ارتباط گرفته تا جنس شما به طور مستقیم به دست مصرف کننده برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش تولید پیاز خشک سفید خلالی

پیاز سفید خلالی از خصوصیات جالب توجه و متنوعی برخوردار است که همین خصوصیات محبوبیت …

کانال تلگرام