فرداد
دوشنبه , می 4 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر تغذیه پرندگان / فروش عمده پودر سیر تغذیه کبوتر

فروش عمده پودر سیر تغذیه کبوتر

این روز ها شاهد مصرف پودر سیر تغذیه کبوتر، در پرورش این پرنده می باشیم. با نگاه اجمالی به خواص این پودر، می توان دریافت که این محصول، به شدت در صنعت پرورش طیور، مورد نیاز می باشد. با همین نگاه، این محصول توانسته است سهم بسیاری در بازار جیره ی پرندگان و هم چنین کبوتر پیدا کند. فروش عمده ی پودر سیر تغذیه نیز، حکایت از اهمیت آن دارد. با پیگیری مطالب در ادامه، با علل این حجم از بهره گیری پودر سیر تغذیه ی کبوتر، آشنا و اگر قصد پرورش کبوتر داشته باشید، بی شک، متقاضی خرید آن خواهید شد.

فروش عمده پودر سیر تغذیه کبوتر

ارزش غذایی پودر سیر برای تغذیه کبوتر

ارزش غذایی پودر سیر برای تغذیه کبوترکارشناسان معتقدند پودر سیر تغذیه کبوتر دارای ارزش غذایی بالایی می باشد. علاوه بر ارزش غذایی، ارزش دارویی این محصول نیز در رشد و پرورش کبوتر از جایگاه خاصی برخوردار می باشد. میزان تقاضا برای پودر سیر، در سال های اخیر مؤید این حرف می باشد. چرا که با استفاده از این پودر، تحول بزرگی در صنعت پرورش کبوتر و به طور کلی طیور رخ داده است.

علل استفاده از پودر سیر تغذیه کبوتر را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • جایگزین بسیار مناسب برای مواد شیمیایی هم چون آنتی بیوتیک ها
  • کمک به پاسخ مناسب برای میزان تقاضای موجود
  • بهبود کیفیت گوشت کبوتر
  • بهبود سیستم ایمنی پرنده
  • سهولت در افزایش وزن
  • کاهش هزینه های مرتبط با تفذیه پرنده

بنابراین ارزش این محصول، در جیره ی غذایی طیور مخصوصاً کبوتر، آشکار می شود.

قیمت پودر سیر تغذیه کبوتر

قیمت پودر سیر تغذیه کبوتریکی از موارد بسیار حائز اهمیت در تهیه پودر سیر تغذیه کبوتر، قیمت آن می باشد. مسلماً در هر حرفه و صنعت، صرفه ی اقتصادی آن برای صاحبان صنعت و حرفه مهم می باشد. پیشنهاد می گردد افرادی که در این رابطه، فعالیت می کنند پودر سیر تغذیه کبوتر عمده را تهیه کنند تا هزینه های کم تری را متحمل شوند.

گاهاً در تهیه ی عمده ی پودر سیر، خرید اقساطی نیز مطرح می شود که شرایط ادامه ی فعالیت را برای افراد، بهبود می بخشد. به ویژه در شرایط اقتصادی جامعه که به واسطه تورم و تحریم، قیمت ها را تا حدود زیادی افزایش داده است.

بدین ترتیب، با مراجعه به نمایندگی های فروش و یا مراکز عمده فروش پودر سیر تغذیه کبوتر که در شهرستان های مختلف، دایر می باشند، می توان، محصول را به قیمت مناسب تر تهیه نمود. عرضه کنندگان این محصول، امکان خرید اینترنتی آن را نیز فراهم آورده اند تا در کم تر از ظرفی از زمان، خرید و تهیه محصول انجام و از صرف هزینه های اضافی، ممانعت شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی

پس از ممنوع شدن مصرف انتی بیوتیک ها در پرورش مرغها، بازار این نوع مواد به تلاطم افتاد اما موادی مانند پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی رشد خوبی پیدا کرده و مرغ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما