فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر دامی / فروش عمده پودر سیر دامی در سراسرکشور

فروش عمده پودر سیر دامی در سراسرکشور

آیا می دانید پودر سیر دامی به صورت تناژ بسیار بالا در کارخانجات تولید خوراک دام و طیور استفاده می شود؟ آیا از مزایای استفاده از پودر سیر دامی در جیره غذایی حیوانات اطلاع دارید؟

فروش پودر سیر دامی خالص

بسیاری از تولیدکنندگان طیور و به خصوص مرغ برای کاهش تلفات و افزایش بازدهی محصولاتشان اقدام به خرید پودر سیر دامی می کنند تا محصولات آن ها که سرمایه آن ها هستند تلفات نداشته باشند و ضرر نکنند.

پودر سیر دامی

پودر سیر دامی به دلیل قیمت پایین و نقش موثری که در بدن و کیفیت حیوانات دارد امروزه مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است و در صورتی که تولیدکنندگان آبزیان یا طیور هستید می توانید این محصول مفید را استفاده نمایید.

تولیدکنندگان پودر سیر خالص بر این هستند تا محصولی خالص را روانه بازار و کارخانجات تولید خوراک دام کنند تا بازده ی محصولات که همان طیور و آبزیان می باشد بیشتر شود. ماهانه تناژ بالایی از پودر سیر توسط این واحدها مصرف می شود.

پودر سیر دامی خالص

پودر سیر دامی خالص را همه تولیدکنندگان می پسندند ولی هستند تولیدکنندگان پودر سیری که این محصول را ناخالص می کنند و سرمایه دیگر و اعتبار خودشان را تحت تاثیر قرار می دهند.

همیشه سعی کنید از تولیدکنندگان بزرگ و معتبر که در سراسر کشور فروش دارند استفاده کنید چرا که آن ها اعتبار خود را یک بار فروش به خطر نمی اندازند.

پودر سیر دامی

این شرکت با توجه به وجود کارگاه های مختلف در استان های مختلف سعی داشته تا با ارزان ترین قیمت و حمل و نقل محصول مورد نظر خریداران را فراهم نمایید تا ضرر آن ها حاصل از تلفات کمتر شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پودر سیر خالص و کیفیت آن می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا بهترین خرید را از بزرگترین تولیدکنندگان معتبر داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com
کانال تلگرام