فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / فروش عمده پیاز خشک حلقوی

فروش عمده پیاز خشک حلقوی

پیاز خشک حلقوی یکی از انواع پیاز خشک می باشد که بسیاری طرفدار دارد چرا که مصرف کنندگان نهایی آن را می پسندند. پیاز خشک حلقوی در بسیاری از استان ها از جمله اصفهان، تهران، کرمان، شیراز و سمنان به صورت عمده تهیه و به بازارهای داخلی و صادراتی ارسال می شود ولی موضوع مهم این است که کدام تولیدکننده می تواند بازار بیشتری را از آن خود نماید؟
برای این که در بازار خرید پیاز خشک حلقوی و حتی سایر اسلایس ها موفق باشید بهتر است محصولتان را در معرض جامعه هدف خود قرار دهید تا آن ها از کیفیت و توان رقابتی شما آگاه شوند در غیر این صورت نباید توقع فروش عمده محصول خود را به کسانی که جنس شما را ندیده اند داشته باشید. اینترنت ابزاری بسیار خوبی در دیدن محصول شما می باشد نا بدین صورت بتوانید محصول خود را به صورت نقد و تناژ به فروش برسانید.
از پیاز خشک حلقوی هم برای بسته بندی برای مصارف خانوارها استفاده می شود که این نوع پیاز به طور حتم باید مرغوب و درجه 1 باشد.
اگر می خواهید پیاز خشک حلقوی شما توسط خریداران عمده در سراسر کشور دیده شود و شما محصولتان را به بازارهای جدیدی معرفی نماید بهتر است از فعالین این محصول استفاده نموده تا بتوانید حجم بیشتری از محصول را بفروشید و سفارشات شما عمده گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

بیشتر مشتریان تمایل به خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب دارند چرا که محصول …

کانال تلگرام