فرداد
شنبه , می 9 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / فروش پیاز خشک شده جهت شرکت بازرگانی

فروش پیاز خشک شده جهت شرکت بازرگانی

امروزه بسیاری از شرکت های بازرگانی که مشتریان داخلی و خارجی فراوانی دارند بعد از مدتی که با آن ها همکاری می کنند تقاضاهای مختلفی از آنان دریافت می کنند. پیاز خشک محصولی مصرفی است که با وجود تولیدات عمده ای که کارخانجات تولید می کنند ماهانه تناژ بسیار بالایی تقاضا می کنند. شرکت های بازرگانی بر اساس سفارش مشتریانشان تقاضای پیاز خشک می دهند و اگر تولیدکنندگان بتوانند محصولی مرغوب ارائه دهند می توانند سفارشات را برای خود جمع آوری نمایند.
مشتریان داخلی بیشتر برای آسیاب کردن بیشتر پیاز خشک خریداری می کنند و از پودر آن در مصارف گوناگون استفاده می کنند. این محصول مانند سیر خشک و گوجه خشک به صورت پودر شده جهت انواع محصولات فرآوری شده استفاده می کنند. محصولات خشک شده فایده خود را حفظ می کنند و می توان این ها را جایگزین محصولات کارخانه ای که مواد افزودنی دارند نمود.
شرکت های بازرگانی برای این که بتوانند خرید پیاز خشک را به بهترین نحو ممکن در کشور و نسبت به سایر رقبا داشته باشند می توانند از این مرکز استفاده کنند. فروش پیاز خشک سفید نسبت به سایر انواع پیز خشک تراکنش های مالی بیشتری دارد و انتخاب این مورد باعث افزایش سودآوری این شرکت ها می شود، حتی در خصوص سیر هم این گونه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک

خرید اینترنتی پیاز خشک از کرمان

آیا می دانید امروزه خرید اینترنتی پیاز خشک چه قدر آسان شده است؟ آیا از …

تماس با ما درباره ما