فرداد
یکشنبه , می 3 2020
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت فروش عمده پیاز خشک زنجان

قیمت فروش عمده پیاز خشک زنجان

آیا می دانید پیاز خشک زنجان برای خشک کردن بسیار مناسب می باشد؟ قیمت پیاز خشک زنجان به چه عواملی بستگی دارد؟ کشت عمده پیاز در استان زنجان این امکان را می دهد که این محصول را از طریق خشک کردن که ارزش افزوده بیشتری را به همراه می آورد به فروش رساند به همین دلیل می توان مزیت قیمتی بیشتری برای آن در نظر گرفت.
پیاز خشک برای کارخانجات مختلف در طول سال مصرف می شود که این نیاز می تواند دلیل خوبی برای تولید و فروش عمده این محصول باشد ولی باید کیفیت و قیمت شما در بازار مناسب باشد. پیاز در استان زنجان بسیار تولید و عرضه می شود ولی مسئله ای که جای کار دارد سود و ارزش افزوده ای است که شامل تولیدکنندگان و کشاورزان شهر زنجان می رسد. امروزه خام فروشی جای خود را به صنایع تبدیلی داده است چرا که با این حرکت سود و ارزش افزوده ای که ایجاد می شود بسیار بیشتر از محصول خام می باشد.
حتی کشورهای دیگر هم سعی می کنند محصولات خود را فرآوری کنند تا بتوانند ماندگاری محصولات خود را افزایش داده و سود چندین برابری را نصیب خود کنند. پیاز خشک زرد زنجان با توجه عطر و طعمی که دارد بسیار مناسب سرخ کردن می باشد چرا که پیاز سرخ شده جایگاه زیادی در سفره و غذاهای ایرانی دارد. در صورتی که می توانید پیاز خشک را در زنجان تولید کنید می توانید جهت فروش عمده پیاز خشک از این مرکز در طول سال و همیشه استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیاز خشک

خرید و فروش پیاز خشک سفید در ایران

خرید و فروش پیاز خشک سفید در ایران توسط بسیاری از تاجران مواد غذایی انجام …

تماس با ما درباره ما