فرداد
پنج‌شنبه , فوریه 20 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / قیمت پیاز خشک تهران به صورت عمده

قیمت پیاز خشک تهران به صورت عمده

آیا می دانید در چه زمانی از سال قیمت پیاز خشک تهران افزایش یا کاهش می یابد؟ برای اینکه افزایش یا کاهش قیمت ها به نفع ما باشد چگونه باید تصمیم بگیریم و اقدام کنیم؟ برای اینکه بتوانید آمار خوبی از قیمت پیاز خشک داشته باشید بهتر است با فعالین این محصول در کل کشور ارتباط داشته باشید چرا که آن ها از کل کشور اطلاع دارند.

قیمت پیاز خشک در تهران بیشتر بین 17 الی 22 هزار تومان برای بسته بندی شدن می باشد و برای آسیاب نمودن قیمت ها پایین تر و حدود 12 الی 14 هزار تومان و بسته به زمان می باشد.

تهران و کرج از مصرف کنندگان عمده پیاز خشک شده خلالی و حلقوی هستند که اگر محصول تولید شده مناسب باشند تولیدات کارخانه جات را پیش خرید می کنند.
برای اینکه در خرید عمده پیاز خشک شده برنده باشید بهتر است مشورت را در برنامه کاری خود داشته باشید.

برای این که مراکز عمده فروشی پیاز خشک در تهران را بشناسید بهتر است ابتدا از فعالین راهنمایی بخواهید چرا که آن ها با سراسر کشور ارتباط دارند و می خواهند مشتریانشان در معامله سود ببرند و این گونه است که تجارت ادامه پیدا می کند.

پیاز خشک عمده تهران با قیمت های رقابتی برای کارخانجات تولید دارند و می توان این محصولات را به استان های همجوار هم ارسال نمود.
از انواع پیاز خشک که تقاضای بالایی دارد پیاز خشک خلالی شیراز و تهران می باشد که سالانه تناژ بالایی را در لیست خرید کارخانجات می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پیاز خشک ارزان قیمت برای کارخانجات

عرضه پیاز خشک ارزان قیمت برای کارخانجات

آیا می دانید کارخانجات با توجه به محصولات مختلفی که تولید می نمایند به مواد …

تماس با ما درباره ما