فروش صیفی جات خشک
چهار شنبه , اکتبر 2 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک شیراز / قیمت پیاز خشک شیراز به صورت نقد

قیمت پیاز خشک شیراز به صورت نقد

امروزه بیشتر تولیدکنندگان پیاز خشک تمایل به فروش عمده محصول خود دارند ولی چرا بیشتر آن ها این موضوع را می پسندند؟ آیا فروش عمده از فروش خرده که سود بیشتری هم دارد بهتر است؟ یکی از دلایلی که تولیده کننده تمایل دارد قیمت پیاز خشک خود را کمتر ولی به صورت تناژ محصول خود را به فروش برساند این است که می خواهد وجه معامله را در لحظه و نقد دریافت نماید.
شیراز با توجه به اینکه یکی از تولیدکنندگان پیاز خشک محسوب می شود ولی بهتر است تولیدکنندگان مختلف را شناسایی کنید و این تا زمانی که خرید انجام نداده باشید محقق نمی شود. با توجه به خرید عمده این مرکز از شیراز شما می توانید با اطمینان بیشتری به صورت تناژ خرید خود را انجام دهید. خرید و فروش پیاز خشک به صورت نقد باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان شیراز تمایل به فروش عمده محصول خود را داشته باشند و نقدینگی خود را روز به روز افزایش دهند.
کارخانجات امروزه درخواست زیادی برای خرید عمده پیاز خشک دارند، در صورتی که می خواهید فروش خود را به صورت عمده و در سراسر کشور گسترش دهید بهتر است از فعالین این حوزه راهنمایی بخواهید. بهترین روش برای فروش پیاز خشک به صورت نقد است حتی اگر به قیمت کمتری باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پیاز خشک شیراز

صادرات پیاز خشک شیراز به عراق

در سال های اخیر حجم صادرات پیاز خشک شیراز به عراق از رشد بی سابقه …

کانال تلگرام