فروش محصولات خشک شده
دوشنبه , آوریل 15 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک شیراز / پخش ارزان ترین پیاز خشک شیراز

پخش ارزان ترین پیاز خشک شیراز

چگونه می توان باکیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین پیاز خشک را از سایر شهرها به خصوص شیراز که به مراکز اصلی تولید پیاز نزدیک است خریداری نمود؟ قیمت های شهر شیراز و استان فارس رقابتی هستند و می توان با خرید مطمئن و عمده از آن ها سود بیشتری را برای خریداران و خود در نظر گرفت. در صورتی که کارخانه دارید و می خواهبد محصولی باکیفیت و ارزان قیمت را در طول سال داشته باشید پیاز خشک شیراز یکی از بهترین گزینه ها می باشد.
پیاز خشک شده خلالی با توجه به مصرف عمده ای که در سراسر کشور دارد تولیدکنندگان هم بیشتری به تولید آن می پردازند، البته پیاز خشک شده حلقوی را هم نباید فراموش کنید چون آن هم تولید تناژ می شود.
استان فارس و شهرهای آن مانند شیراز و داراب از عمده تولیدکنندگان پیاز خشک هستند که می توانند محصولی مرغوب را به دست خریداران عمده پیاز خشک سفید خلالی و یا حلقوی برسانند و بدین جهت فروش تناژ خود را افزایش دهند. پخش پیاز خشک داراب می تواند نیاز خریدارانی که به دنبال جنس مرغوب و باکیفیتی می گردند را رفع کند و باعث می شود تا آن ها دیگر به دنبال سایر تولیدکنندگان نباشند و بسیار راحت سالانه جنس خود را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پیاز خشک شیراز

صادرات پیاز خشک شیراز به عراق

در سال های اخیر حجم صادرات پیاز خشک شیراز به عراق از رشد بی سابقه …

کانال تلگرام