فرداد
چهارشنبه , فوریه 26 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / پخش عمده پیاز خشک زرد در ایران

پخش عمده پیاز خشک زرد در ایران

آیا می دانید پخش پیاز خشک زرد توسط شرکت های مختلف چه میزانی سود برای آن ها به همراه دارد؟ فروش عمده پیاز خشک در طی ماه به صورت تناژ یکی از وظایف شرکت ها برای کارخانجات است و این مهم در طول سال در حال اجرا است چرا که هر مهم ترین صنعت در کشور را می توان صنعت غذا دانست که باعث حیات می شود. مصرف زیاد پیاز خشک باعث می شود انواع خوراک ها طعم و مزه بهتری بگیرند مانند سوپ های آماده که صادرات خوبی به کشورهای شمالی ایران دارد.
یادآوری می شود پیاز خشک زرد ماندگاری بالایی دارد و تا دو سال بعد از تولید به دلیل گرفتن آب آن در محیطی مناسب باقی می ماند. برای اینکه از نوسان این محصول در امام بمانید بهتر مشتریان بیشتری را در برنامه خود جای بدهید تا بتوانید با بستن قرارداد از بابت قیمت راحت باشید و معاملات بدون ریسک انجام دهید.
برای این که بتوانید تولیدات پیاز خشک شیراز، اصفهان، تهران زنجان و … را همیشه در دسترس داشته باشید و بتوانید قیمت و نمونه از آن جا داشته باشید بهتر است ارتباطات خود را بیشتر نموده تا سود بیشتری را نصیب خود کنید. استان زنجان به دلیل کاشت بیشتر پیاز زرد می تواند تولیدات با مزیت بالایی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک

خرید اینترنتی پیاز خشک از کرمان

آیا می دانید امروزه خرید اینترنتی پیاز خشک چه قدر آسان شده است؟ آیا از …

تماس با ما درباره ما