فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / پخش عمده پیاز خشک زرد در ایران

پخش عمده پیاز خشک زرد در ایران

آیا می دانید پخش پیاز خشک زرد توسط شرکت های مختلف چه میزانی سود برای آن ها به همراه دارد؟ فروش عمده پیاز خشک در طی ماه به صورت تناژ یکی از وظایف شرکت ها برای کارخانجات است و این مهم در طول سال در حال اجرا است چرا که هر مهم ترین صنعت در کشور را می توان صنعت غذا دانست که باعث حیات می شود. مصرف زیاد پیاز خشک باعث می شود انواع خوراک ها طعم و مزه بهتری بگیرند مانند سوپ های آماده که صادرات خوبی به کشورهای شمالی ایران دارد.
یادآوری می شود پیاز خشک زرد ماندگاری بالایی دارد و تا دو سال بعد از تولید به دلیل گرفتن آب آن در محیطی مناسب باقی می ماند. برای اینکه از نوسان این محصول در امام بمانید بهتر مشتریان بیشتری را در برنامه خود جای بدهید تا بتوانید با بستن قرارداد از بابت قیمت راحت باشید و معاملات بدون ریسک انجام دهید.
برای این که بتوانید تولیدات پیاز خشک شیراز، اصفهان، تهران زنجان و … را همیشه در دسترس داشته باشید و بتوانید قیمت و نمونه از آن جا داشته باشید بهتر است ارتباطات خود را بیشتر نموده تا سود بیشتری را نصیب خود کنید. استان زنجان به دلیل کاشت بیشتر پیاز زرد می تواند تولیدات با مزیت بالایی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

بیشتر مشتریان تمایل به خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب دارند چرا که محصول …

کانال تلگرام