خرید اسلایس سیر همدان+ قیمت عمده

امروزه بیشترین خریداران فقط به دنبال خرید اسلایس سیر همدان هستند، چرا که از فواید فراوان آن مطلع شده اند.
صنایع غذایی فرداد به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده اسلایس سیر در ایران توانایی تامین کارخانجات بزرگ و صادرات به سراسر دنیار را دارند. قیمت رقابتی، بسته بندی شکیل و کیفیت بالا باعث شده است مشتریان با یک بار خرید مشتری دائمی ما شوند.

خرید اسلایس سیر همدان

اسلایس سیر همدان از بهترین اسلایس های تولید شده در ایران و حتی دنیا می باشد. با بررسی آمار صادرات و واردات سیر در دنیا مشاهده خواهید کرد که ما در ایران به هیچ وجه از تجارت سیر و فرآورده های آن در دنیا خبر نداریم.

خرید اسلایس سیر همدان

این تصویر آمار واردات 12 کشور اول واردکننده سیر تازه و منجمد در سال 2018 است را نشان می دهد.

شاید خیلی از تجار و صادرکنندگان فکر کنند که نمی شود به کشورهای اروپایی نظیر هلند که خود بزرگ ترین صادرکننده محصولات کشاورزی است صادرات سیر خشک و اسلایس سیر داشته باشند ولی اینطور نیست و باید فکر خود را خانه تکانی بزرگی انجام دهید در تجارت محدودیتی وجود ندارد ولی  باید قبل از ان خوب فکر کرد.

اگر به ستون پنجم دقت کنید مشاهده می فرمایید هر تن را به چه قیمت هایی کشورها وارد می کنند و قیمت سیر ما خیلی رقابتی تر از این قیمت ها می باشد. فقط باید در خصوص فروش محصولات خوب و قوی ظاهر شویم به طور مثال همیشه باید خیرخواه مشتری باشید تا آن ها شما را شریک خود بدانند.

عرضه انواع اسلایس سیر همدان

فروش اسلایس سیر همدان در مدل ها و کاربردهای مختلفی در طول سال در حال انجام می باشد. هر خریدار با توجه به سلیقه، قیمت و کاربردی که از اسلایس سیر همدان می خواهد محصول خود را انتخاب و خریداری می نماید.

با توجه کنید هر محصولی قیمت خودش را دارد و شما برای اینکه بدانید چه محصولی برای استفاده شما مناسب است می توانید از مشاوره رایگان صنایع غذایی فرداد استفاده نمایید.

خرید اسلایس سیر همدان

استان همدان را می توان سرآمد تولیدکنندگان اسلایس سیر در ایران دانست که حتی استان های دیگر هم برای تولید بهترین محصول از این استان سیر را خریداری می نمایند.

قیمت خرید خلال سیر همدان صادراتی

از آنجایی که قیمت محصولات صادراتی به دلیل کیفیت بالای آن و همچین بحث بسته بندی و انجام آزمایشات و پرتو دهی که به درخواست مشتری انجام می شود با قیمت محصولات داخلی متفاوت است ولی باز هم محصولات ایرانی مزیت رقابتی بیشتری دارند.

خرید اسلایس سیر همدان

مشتریان صادراتی هم مانند مشتریان داخلی سلیقه های مختلفی دارند ولی بیشتر آن ها محصولات کیفیت بالا را می پسندند ولی شما بهتر است تمام محصولات خود را عرضه نمایید تا دست آن ها در انتخاب بازتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما