اسلایس سیر + قیمت درب کارخانه از همدان

چگونه می توان بهترین اسلایس سیر را در بازار شناسایی و خریداری نمود؟ آیا می دانید اسلایس سیر همدان انواع، کیفیت ا و کاربردهای مختلفی دارد؟ از قیمت های اسلایس سیر همدان در بازار تهران و سراسر کشور اطلاعی دارید؟

تولید اسلایس و پودر سیر همدان

تولید اسلایس سیر در همدان همزمان با برداشت سیر در فصل تابستان شروع می شود و خریداران در این زمان بهترین و تازه ترین سیر را می توانند به صورت تناژ با بالاترین کیفیت دریافت کنند.

امروزه تولیدکنندگان محصولات و اسلایس سیر با کیفیت های مختلفی تولید می نمایند از جمله:

  •  سیر دستگاه خشک
  •  سیر آفتاب خشک
  •  سیر باپوست
  •  سیر بدون پوست
  •  سیر گرانولی
  •  سیر دامی
  • حبه خشک شده
  • حبه سیر منجمد و….

اسلایس سیر

بسیاری از خریداران عمده سیر خشک خلالی تمایلی برای خرید از واسطه ندارند و می خواهند به صورت مستقیم از کارخانه تولید اسلایس سیر محصول موردنظرشان را خریداری نمایند به همین منظور بهترین روش خرید از تولیدکنندگان می باشد تا محصول مستقیم و دست اول به دست مشتری برسد.

اسلایس سیر خشک شده همدان

سوالی که بسیاری از خریداران با همه مواجه هستند این است که در بسیاری از مناطق ایران سیر کشت می شود ولی چرا تاکید ما بر استفاده از اسلایس سیر همدان است؟ یکی از دلایل مهم و اصلی آن قیمت رقابتی و از طرفی خواص بی نظیری که سیر همدان دارد که در هیج جای دیگری نمونه آن را نمی توان یافت.

اسلایس سیر

به یاد داشته باشید کارخانجات برای خرید خلال سیر به دنبال محصولی پاک و تمیز هستند محصولی که توسط مسئول فنی کارخانه از لحاظ بهداشتی مورد تایید قرار گیرد که این شرکت توانایی ارائه این محصول را در تناژ بالا برای صنایع دارویی و غذایی فراهم آورده است.

بسیاری از مصرف کنندگان سیر اطلاعی از این مورد که سیر خود یکی از بهترین آنتی بیوتیک های طبیعی است که حتی به صورت تناژ بالا توسط این شرکت برای پرورش دهنگان ماهی، میگو، دام سبک، طیور و به خصوص مرغ گوشتی ارسال و مصرف می شود.

کاربرد سیر همدان در صنایع مختلف

اسلایس سیر

همه مصرف کنندگان سیر ان را برای کاربردهای مختلف با قیمت های مختلف و حجم های مختلف خریداری می نمایند بنابراین همه مشتریان یک نیاز مشخصی ندارند بسیاری برای صادرات از این شرکت اسلایس سیر را درخواست می کنند که بسته بندی و کیفیت بسیار بالاتری دارند، حجم وسیعی از خریداران به دلیل کیفیت بالای سیر از آن در تغذیه دام، طیور و آبزیان استفاده می کنند و قیمت های آن ها به مراتب کمتر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما