فرداد
دوشنبه , می 4 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر تغذیه پرندگان / توزیع کنندگان پودر سیر تغذیه مرغ

توزیع کنندگان پودر سیر تغذیه مرغ

پودر سیر تغذیه مرغ یک دارو گیاهی برای صنعت مرغداری به حساب می آید و آشنایی مرغداران با آن سبب شده تا پودر سیر برای استفاده در خوراک مرغ ها در کشور ما بسیار پرفروش شود. اگر شما تمایل دارید تا پودر سیر تغذیه مرغ را خریداری کنید، خوب است تا با توزیع کنندگان اصلی تماس بگیرید. مرغ پرورشی خیلی حساس است و به همین دلیل لازم است تا همواره از منابع معتبر غذای آن ها را خریداری کنید.

توزیع کنندگان پودر سیر تغذیه مرغ

داروی گیاهی برای مریضی مرغ چیست؟

داروی گیاهی برای مریضی مرغ چیست؟مرغ هایی که در مرغداری ها به عنوان مرغ گوشتی پرورش داده می شوند، در برابر انواع بیماری ها خیلی ضعیف هستند و به راحتی می توانند بر اثر هر تغییر کوچکی دچار بیماری های مهلکی شوند که یک باره کل سالن پرورش را از بین ببرد.

این یکی از خطراتی مهمی محسوب می شود که همواره سالن های پرورش را تهدید می کند. برای درمان بیماری های مرغ در مزرعه از آنتی بیوتیک های مختلفی استفاده می کنند که مصرف آن ها برای انسان خطرناک است.

امروزه تعدادی از سالن های پرورش برای جلوگیری از مصرف آنتی بیوتیک ها از داروهای گیاهی برای پرورش خود استفاده می کنند. یکی از مهم ترین داروهای گیاهی که در صنعت مرغداری خیلی مفید است، پودر سیر می باشد.

پودر سیر تغذیه مرغ فواید زیادی دارد. یکی از مهم ترین فایده های آن این است که مرغ را در برابر باکتری های اطراف مقاوم تر می نماید. هم چنین می تواند ضریب تبدیل مرغ را کاهش داده و وزن لاشه آن را افزایش دهد.

با توجه به فواید زیادی که استفاده از پودر سیر تغذیه مرغ در غذا و خوراک آن ها دارد، امروزه تعداد زیادی از مرغداران علاقه مند شده اند تا از این گیاه بسیار عالی در خوراک مرغ ها استفاده نمایند. زیرا می تواند هزینه های پرورش مرغ را در مزرعه به میزان زیادی کاهش دهد و سبب افزایش سود سالن های پرورش شود.

پرفروش ترین پودر سیر تغذیه مرغ گوشتی

پرفروش ترین پودر سیر تغذیه مرغ گوشتیاز آن جایی که استفاده از پودر سیر برای تغذیه مرغ ها فایده های بسیار زیادی دارد و به راحتی می تواند سود مرغداران را از هر سالن پرورش به میزان چشم گیری افزایش دهد، استفاده از آن در حال افزایش است.

پودر سیر تغذیه مرغ عالی است زیرا مرغداران با استفاده از آن می توانند در جهت تولید مرغ ارگانیک گام بردارند و در آینده بتوانند با تولید مرغ های ارگانیک سود خیلی بیشتری را بدست آورند. زیرا همانطور که مستحضر هستید، قیمت گوشت ارگانیک مرغ در مقایسه با انواع دیگر آن خیلی بیشتر است.

فروش پودر سیر تغذیه مرغ بسیار می باشد. از این رو اگر شما هم تمایل دارید تا استفاده از این ماده عالی را آغاز کنید، می توانید هم اکنون برای خرید آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی

پس از ممنوع شدن مصرف انتی بیوتیک ها در پرورش مرغها، بازار این نوع مواد به تلاطم افتاد اما موادی مانند پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی رشد خوبی پیدا کرده و مرغ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما