فرداد
سه‌شنبه , می 5 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خریدار عمده پیاز خشک اصفهان

خریدار عمده پیاز خشک اصفهان

چرا پیاز خشک اصفهان به صورت عمده در کارخانجات تهران و کرج مورد استفاده قرار می گیرد؟با توجه به تولیدات بیشتر کارخانجات صنایع غذایی و افزایش آن نیاز به موادی مانند پیاز خشک اصفهان بیشتر از پیش احساس خواهد شد. در صورتی که تولیدکننده پیاز خشک سفید در اصفهان هستید می توانید محصول خود را به صورت مستقیم و بی واسطه به کارخانجات به صورت عمده به فروش برسانید و سود خود را افزایش دهید.
یکی از مهم ترین بخش ها در تولید استفاده از روش های غیرمستقیم می باشد تا محصولات بسیار باکیفیت از کار دربیاید و توجه هر چه بیشتر مصرف کنندگان عمده را جلب کنند.
تولیدکنندگان پیاز خشک اصفهان بیشتر بر روی پیاز خشک شده و مرغوب تمرکز دارند و می خواهند محصولات درجه یک را وارد بازار نمایند، ولی مشتریان علاوه بر پیاز خشک مرغوب از انواع دیگری هم استفاده می کنند مانند پیاز خشک مخصوص آسیاب که حجم عمده ای را در کشور شامل می شود و خریداران از آن در تولید انواع سوپ های آماده و فرآورده های گوشتی استفاده می نمایند. برای این که فروش خود را در طول سال افزایش دهید بهتر است با خریداران عمده و مشتریان تناز ارتباط برقرار کرده و سود بیشتری را از بازار نصیب خود کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک

خرید اینترنتی پیاز خشک از کرمان

آیا می دانید امروزه خرید اینترنتی پیاز خشک چه قدر آسان شده است؟ آیا از …

تماس با ما درباره ما