فروش صیفی جات خشک
پنجشنبه , اکتبر 17 2019
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک / خریدار عمده پیاز خشک اصفهان

خریدار عمده پیاز خشک اصفهان

چرا پیاز خشک اصفهان به صورت عمده در کارخانجات تهران و کرج مورد استفاده قرار می گیرد؟با توجه به تولیدات بیشتر کارخانجات صنایع غذایی و افزایش آن نیاز به موادی مانند پیاز خشک اصفهان بیشتر از پیش احساس خواهد شد. در صورتی که تولیدکننده پیاز خشک سفید در اصفهان هستید می توانید محصول خود را به صورت مستقیم و بی واسطه به کارخانجات به صورت عمده به فروش برسانید و سود خود را افزایش دهید.
یکی از مهم ترین بخش ها در تولید استفاده از روش های غیرمستقیم می باشد تا محصولات بسیار باکیفیت از کار دربیاید و توجه هر چه بیشتر مصرف کنندگان عمده را جلب کنند.
تولیدکنندگان پیاز خشک اصفهان بیشتر بر روی پیاز خشک شده و مرغوب تمرکز دارند و می خواهند محصولات درجه یک را وارد بازار نمایند، ولی مشتریان علاوه بر پیاز خشک مرغوب از انواع دیگری هم استفاده می کنند مانند پیاز خشک مخصوص آسیاب که حجم عمده ای را در کشور شامل می شود و خریداران از آن در تولید انواع سوپ های آماده و فرآورده های گوشتی استفاده می نمایند. برای این که فروش خود را در طول سال افزایش دهید بهتر است با خریداران عمده و مشتریان تناز ارتباط برقرار کرده و سود بیشتری را از بازار نصیب خود کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153812580
محصولات بیشتر و قیمت: piazkhoshk@
پست الکترونیکی: productsonion@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب

بیشتر مشتریان تمایل به خرید اینترنتی پیاز خشک تازه و مرغوب دارند چرا که محصول …

کانال تلگرام