فرداد
یکشنبه , می 10 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک سمنان / قیمت خرید عمده پیاز خشک سمنان

قیمت خرید عمده پیاز خشک سمنان

آیا می دانستید استان سمنان یکی از قطب های تولید پیاز خشک عمده در کشور می باشد؟ پیاز خشک سمنان و شهرستان شاهرود یکی از مراکز عمده تولید این محصول در ایران بوده و سالانه با توجه به کارخانجات بزرگ و شهرک های صنعتی که دارد محصولی مرغوب و باکیفیت را به دست شرکت ها و کارخانه داران بزرگ که این محصول را به عنوان یکی از مواد اولیه استفاده می کنند می رساند.
برای این که شما هم بتوانید محصولی برتر و ویژه را برای خریداران و یا مصرف کنندگان محصولات خود داشته باشید و از خرید عمده آن خیالتان در طول سال راحت باشد بهتر است این محصول را یک بار حتی به عنوان نمونه مصرف نمایید تا از کیفیت آن مطلع شوید. در صورتی که شما تولید کننده پیاز خشک هستید می توانید با ارتباط با مصرف کنندگان عمده در سایر استان ها محصول خود را تناژ تولید و فروش کنید تا از سود خود مطمئن باشید. بهتر است با فعالین که به صورت گسترده در این حوزه فعال هستند کمک بگیرید تا فروش عمده خود را افزایش دهید.
قیمت پیاز خشک سمنان مانند سایر محصولات تابع عوامل مختلفی از جمله کیفیت، محل عرضه، زمان خرید و فروش و…بستگی دارد که باعث می شود خریدار سود کند و یا با قیمت بالایی خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز خشک شده

قیمت پیاز خشک شده سمنان

قیمت پیاز خشک شده سمنان را باید از چه افراد و یا منابعی جویا شد؟ …

تماس با ما درباره ما