فرداد
شنبه , می 2 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک بجنورد / قیمت پیاز خشک خلالی بجنورد

قیمت پیاز خشک خلالی بجنورد

آیا می دانید پیاز خشک بجنورد را از کجا تهیه کنید؟ مزایایی پیاز خشک بجنورد چیست؟ استان های شمالی ایران مانند بجنورد از بهترین پیازهای فلات برای خشک کردن استفاده می کنند که ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی دارند. قیمت پیاز خشک بجنورد بستگی به کیفیت پیاز متغیر می باشد ولی می توان آن را امتحان نمود تا از کیفیت برتر آن اطمینان حاصل کرد. پیاز خشک خلالی مصارف گوناگونی در کارخانجات دارد و با توجه به نوسان قیمت پیاز بهترین کار در صورت خرید داشتن پیش خرید آن است تا از افزایش قیمت آن در امان ماند. آب و هوای خوب بجنورد یکی از عوامل کیفیت بالایی پیاز آن مناطق می باشد.
شهرستان های شیروان و بجنورد به دلیل دارا بودن زمین های بسیار پیاز می توانند به یکی از قطب های تولید پیاز خشک تبدیل شوند به طوری که از این شهرها به خارج از کشور هم صادرات داشته باشند. استفاده از ماشین آلات خوب و باکیفیت این امکان را به تولیدکنندگان می دهد که محصول خود را با قیمت بالاتری به فروش برسانند و سود بیشتری را نصیب خود کنند.
قیمت پیاز خشک به عوامل متعددب بستگی دارد که پیاز مهم ترین و بیشترین آن می باشد که استان خراسان شمالی و بجنورد می تواند با قیمت بهتری این محصول را تولید نمایید. پیاز فلات پیازی با ماندگاری بالا می باشد که می توان حتی آن را تا مدت های طولانی نگه داری نمود تا در زمانی که محصول در بازار اندک می باشد، تولید را افزایش داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com
تماس با ما درباره ما