مجموعه فرداد شما را به خرید بهترین محصولات سیر و پیاز دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگان فروش پودر سیر تغذیه آبزیان

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پودر سیر برای آبزیانتولید کنندگان پودر سیر تغذیه آبزیان
پودر سیر تغذیه آبزیان

پودر سیر می تواند به میزان خیلی زیادی کیفیت غذای آبزیان را افزایش دهد. کسانی که برای تولید غذا ماهی ها نیاز به خرید پودر سیر تغذیه آبزیان دارند، می توانند به راحتی آن را در بازار ایران خریداری کنند. آن ها تنها کافی است به نمایندگان فروش پودر سیر مراجعه کنند. این نمایندگان امکان خرید بهترین کیفیت پودر سیر مناسب برای تولید غذای آبزیان را برایشان فراهم می کنند.

نمایندگان فروش پودر سیر تغذیه آبزیان

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پودر سیر برای آبزیان

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پودر سیر برای آبزیان پودر سیر یکی از مکمل هایی می باشد که در غذای آبزیان اضافه می شود. سیر خواص ضد میکروبی، ضد ویروسی و باکتریایی زیادی دارد. این خواص می تواند برای پرورش آبزیان خیلی مفید باشد. طبق مطالعاتی که روی تاثیر افزایش پودر سیر در غذای آبزیان انجام شده است، محققان به این نتیجه رسیده اند که سیر می تواند یک غذای خیلی مفید برای آن ها باشد.

طبق این مطالعات که روی آبزیان انجام شده است اثبات شده که ماهیانی که از پودر سیر در جیره غذایی آن ها استفاده شده است، توانسته اند تا ضریب تبدیل وزنی بهتری داشته باشند. ضریب تبدیل نسبت افزایش وزن ماهی به میزان غذایی که می خورد را می گویند. هر چه ضریب تبدیل بیشتر باشد، بهتر است، زیرا به نسبت هزینه ای که برای غذای آن ها نموده اند، وزن بیشتری را نتیجه گرفته اند.

میزان پروتئین نیز در ماهیانی که با پودر سیر تغذیه شده اند نیز افزایش یافته است. در نتیجه می توان بیان نمود که افزایش پودر سیر در جیره غذایی آبزیان می تواند شاخص های رشد آن ها را افزایش دهد. از این رو به تولید کنندگان غذای آبزیان توصیه می شود تا با اضافه کردن پودر سیر به محصولات خود کیفیت آن را بالاتر ببرند.

آن ها می توانند این را به عنوان یک راز برای خود نگه دارند و به این روش کشاورزان ماهی بیشتری را ترغیب کنند تا از آن ها غذای مورد نیاز آبزیان را خریداری کنند. زیرا همه ی آن ها می خواهند تا به هر ترتیب شده ضریب تبدیل ماهی های پرورشی را افزایش دهند.

تولید کنندگان پودر سیر تغذیه آبزیان

تولید کنندگان پودر سیر تغذیه آبزیانپودر سیر محصولی می باشد که به صورت کاملا مستقیم از سیر تولید می شود. برای تولید پودر سیر، سیرها را به قطعات نازک برش می دهند سپس آن ها را خشک می نمایند. آن گاه سیرهای خشک شده را آسیاب می کنند.

پودر سیر یک ماده کاملا در دسترس است و به آسانی می توان آن را در بازار خریداری کرد. جالب توجه است که این ماده ساده و در دسترس چه تاثیر شگرفی در کیفیت غذای آبزیان می گذارد. تولید کنندگان بهترین کیفیت پودر سیر تغذیه آبزیان را نیاز دارند.

در ایران تولید پودر سیر تغذیه آبزیان در مراکز خاصی انجام می شود. خریدارانی که به تهیه این محصول نیاز دارند، با مراجعه به این مرکز می توانند آن را به راحتی خریداری نمایند.

امیر خداوردی‌زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: امیر خداوردی‌زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127122687

phone icon تلفن ثابت: 02171053169

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: fardadfood@

instagram icon اینستاگرام: fardadfood@

phone icon فکس: 02143857503

email icon ایمیل: fardadfoods@gmail.com

مجموعه فرداد شما را به خرید بهترین محصولات سیر و پیاز دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید