فرداد
پنج‌شنبه , می 7 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر تغذیه پرندگان / پودر سیر جیره طیور ارزان قیمت

پودر سیر جیره طیور ارزان قیمت

پودر سیر را اگر در جیره طیور اضافه کنند می تواند به میزان زیادی باکتری هایی را که در محیط سلامتی طیور را تهدید می کنند، کاهش دهد. برای این که پرورش پرندگان سود خالص بیشتری داشته باشد بسیاری از مرغداران می خواهند تا پودر سیر جیره طیور ارزان قیمت را خریداری کنند. این مهم تنها از طریق مرکز اصلی توزیع کننده پودر سیر در ایران امکان پذیر است.

پودر سیر جیره طیور ارزان قیمت

مصرف پودر سیر برای کاهش باکتری طیور

مصرف پودر سیر برای کاهش باکتری طیورآنتی بیوتیک ها همواره برای جلوگیری از گسترش باکتری ها استفاده می شوند. در طول دوره پرورش به دلیل خواص ضد میکروبی همواره آنتی بیوتیک ها جزو جیره غذایی تمام طیور مصرف می شود. اما این داروها در گوشت مرغ های پرورشی باقی می مانند. زمانی که انسان ها آن ها را مصرف می کنند، مقاومت به آنتی بیوتیک ها در بدن انسان ها نیز شکل می گیرد.

یکی دیگر از اثرات بد آنتی بیوتیک ها این است که بر اثر استفاده مداوم در مرغ ها سبب ایجاد سوله های میکروبی در لاشه آن ها می شوند. این سوله های میکروبی نیز با ورود به بدن انسان سلامتی او را تهدید می کنند.

به دلیل وجود ضررهای خیلی زیاد آنتی بیوتیک ها تعداد زیادی از محققان بر آن شدند تا بتوانند یک جایگزین گیاهی خوب پیدا کنند که خواص ضد میکروبی نیز داشته باشد. بعد از تحقیقات گسترده از میان بسیاری از گیاهان، سیر نظر آن ها را به خود جلب کرد.

سیر از زمان های دور به عنوان گیاه دارویی شفادهنده مورد استفاده قرار می گرفت و انسان ها از آن برای التیام دردهای خود استفاده می کردند. سیر خاصیت ضد میکروبی دارد و می تواند باکتری های گرم موجود در محیط پرورش مرغ را کاهش دهد.

از این رو مصرف پودر سیر طیور در جیره آن ها همواره توصیه می شود. زیرا پودر سیر جیره طیور با کیفیت می تواند سبب افزایش سلامتی مرغ ها شود، و هم چنین شاخص های رشد آن ها را میزان زیادی بهبود بخشد.

وارد کننده پودر سیر جیره طیور با کیفیت مناسب

وارد کننده پودر سیر جیره طیور با کیفیت مناسبپودر سیر جیره طیور به دلیل خواص خیلی خوبی که دارد در تمامی کشورهای جهان شهرت یافته است و بسیاری از پرورش دهندگان پرندگان در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. به همین دلیل نیز این محصول را تعداد زیادی از کشورها تولید می کنند.

چنانچه شما تمایل دارید تا از پودر سیرهای خارجی در تغذیه طیور خود استفاده کنید، می توانید آن را از طریق وارد کننده به صورت مستقیم خریداری کنید. در این جا شما می توانید پودر سیر جیره طیور با کیفیت خیلی خوب را تهیه کرده و از آن برای خوراک پرندگان استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی

پس از ممنوع شدن مصرف انتی بیوتیک ها در پرورش مرغها، بازار این نوع مواد به تلاطم افتاد اما موادی مانند پودر سیر غذای مرغ در بازار داخلی رشد خوبی پیدا کرده و مرغ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما