فروش پودر سیر برای دام و طیور

آیا می دانید امروزه برای تقویت بدن جانوران از پودر سیر برای دام و طیور استفاده می کنند؟ آیا می دانید فروش پودر سیر خالص از این مرکز به استان های مختلفی انجام گرفته و در حال انجام است؟

کارخانجات تولیدکننده خوراک دام امروزه از پودر سیر برای دام و طیور هم استفاده می کنند و دلیل آن هم تاثیر خوب این ماده غذایی بر روی طیور و سایر دام ها و آبزیان می باشد.

پودر سیر برای دام و طیور

پرورش دهندگان طیور امروزه تمایل بیشتری برای استفاده از پودر سیر برای جیره غذایی مرغ ها دارند چرا که بدن جانور تقویت شده و مرگ و میر ناشی از آن ها کمتر می شود و همین امر باعث افزایش سودآوری و از طرفی ضرر نکردن آن ها می شود.

پودر سیر برای دام و طیور

برای آگاهی بیشتر تاثیر پودر سیر بر روی طیور آزمایشی بر روی طیور انجام شده در کشور اتیوپی انجام شده که هدف از آن بررسی اثر سطوح مختلف مکمل پودر سیر بر عملکرد تولید مرغ گوشتی استزدر مجموع حدود 200 جوجه را به طور تصادفی در مدت حدود 40 روز در قالب چهار رژیم غذایی مختلف مورد آزمایش قرار دادند در گروه اول هیچ پودر سیری استفاده نکردند در گروه دوم 1درصد پودر سیر در گروه دوم 3درصد پودر سیر و در گروه آخر 5درصد در رژیم غذایی آن ها پودر سیر اضافه کردند که منحنی جدول نشان داد که بهترین رژیم غذایی متعلق به گروهی است که از 3درصد پودر سیر استفاده کرده بودند است.

امروزه عرضه مستقیم پودر سیر دامی مستقیم از کارخانه انجام می شود.

عملکرد پودر سیر روی طیور

همان طوری که می دانید هزینه اصلی در مرغداری و دامداری ها صرف تهیه خوراک می شود و تولیدکنندگان بهتر می دانند باید در این خصوص رقابتی کار کنند تا هزینه های آن پایین بماند. بنابراین بهتر است منابع جایگزین بهتر و کم هزینه تری برای تولید خوراک دام استفاده نمایند.

پودر سیر برای دام و طیور

یكی از رویكردهای مؤثر و امیدوارکننده در افزایش بهره وری خوراک در طیور ، استفاده از مواد افزودنی است.

مواد افزودنی موادی هستند که به یک رژیم غذایی متعادل از نظر تغذیه اضافه می شوند و باعث تحریک بیشترین بهره وری از پتانسیل ژنتیکی میزبان از نظر رشد و بازده تبدیل خوراک می شوند.

خوراک دام یکی از مواردی است که نه تنها برای انسان ها بلکه برای حیوانات از جمله دام و طیور مناسب و مفید می باشد و خوردن آن ها کیفیت غذای انسان ها را بالا می برد.

این تحقیق به منظور ارزیابی مکمل پودر سیر بر عملکرد تولیدی مرغ های گوشتی انجام شد.

یادآوری می شود که سطح استفاده از هر افزودنی باید توسط کارشناس اندازه گیری شود و از افزایش و کاهش آن به صورت خودسرانه خودداری شود.

طبق گزارش ها محصولات مشتق از سير ، خواص آنتي بيوتيك گسترده اي را در برابر باكتري هاي گرم مثبت و گرم منفي نشان مي دهند و در برابر بسياري از باكتري هاي روده بيماري زا متداول مؤثر هستند. در مطالعه حاضر کمترین میزان مرگ و میر با 3٪ پودر سیر در رژیم غذایی ثبت شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما