اسلایس سیر + لیست قیمت اسلایس سیر همدان

آیا به دنبال خرید بهترین اسلایس سیر از همدان هستید؟ آیا می دانید حجم وسیعی از مشتریان از پودر سیر موجود در بازار اطمینان خاطر ندارند؟ بهترین مسیر برای خرید اسلایس سیر و پودر سیر خالص چگونه است؟ با ما همراه باشید تا بهترین مسیر را به شما نشان دهیم.

اسلایس سیر همدان برای کارخانجات

امروزه کارخانجات مختلفی در حوزه صنایع غذایی، ادویه جات، بسته بندی و…با ما در ارتباط بوده و از تقلبی بودن پودر سیر موجود در بازار شکایت دارند. در حال حاضر که در حال خواندن این مطلب هستید صنایع غذایی فرداد امکان تامین اسلایس سیر و پودر سیر خالص همدان را برای صنایع مختلف در سراسر ایران و حتی صادرات فراهم آورده است که شرکت ها و اشخاص بهترین محصول را برای مشتریان خود با خیال آسوده ارسال نمایند.

اسلایس سیر

قیمت سیر اسلایس شده

  1. سیر اسلایس بدون پوست: از 17000 تومان برای هر کیلوگرم
  2. سیر اسلایس با پوست:از 15000 تومان برای هر کیلوگرم
  3. پودر سیر خالص: هر کیلوگرم 16000 تومان

اسلایس سیر

بازار هدف و مشتری در قیمت تاثیر مستقیم دارند و همانطوری که می دانید هر محصولی قیمت خاص خود را دارد و این تعیین قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • تاریخ تولید
  • میزان تولید
  • کیفیت مواد اولیه
  • بسته بندی محصول
  • درصد رطوبت
  • مکان مصرف و…

سیر اسلایس شده هم از این موارد استثنا نیست و با توجه به عوامل فوق و سایر عوامل قیمت گذاری می شود، لازم به ذکر است قیمت هر محصولی متغییر بوده و همیشگی نیست و وابسته به تغییر فصل، تقاضا و حتی مسائلی خارج از پیش بینی ها مانند ویروس کرونا که در کشور چین بوجود آمد و باعث افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت سیر خشک در ایران شد متغیر باشد.

لازم به ذکر است قیمت ها بر اساس حجم تناژ می باشد.

مرکز فروش سیر اسلایس خشک

یکی از نکاتی که ممکن است خریداران از توجه به آن غافل باشند محل خرید محصولاتشان باشند. در صورتی که سیر خشک خلالی یکی از محصولاتی است که در طول سال به آن نیاز دارید بهترین مسیر و راه برای خرید آن استفاده از تولیدکنندگانی است که به صورت دائمی در این حوزه فعالیت دارند.

اسلایس سیر

بسیاری از فروشندگان ممکن است با قیمت های مختلف و حتی پایین در بازار وجود داشته باشند ولی به صورت دائمی این محصولات را موجود ندارند و به صورت دلالی فعالیت می کنند و ممکن است در هنگام نیاز به دلایل مختلفی محصول نداشته باشند و وارد حوزه دیگری شده باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما