اسلایس سیر + تولید عمده اسلایس سیر

نحوه خرید و  سفارش اسلایس سیر چگونه است؟ چگونه می توان حجم بالایی از اسلایس سیر همدان را به راحتی در کل کشور دریافت نمود؟ آیا می دانید اسلایس سیر یکی از ادویه های پایه در صنایع غذایی محسوب می شود؟ آیا از تولید عمده اسلایس سیر همدان و میزان فروش آن در کشور اطلاع دارید؟

تولید اسلایس سیر همدان

استان همدان از قطب های تولید سیر در ایران می باشد که سالانه چندین هزار تن از این محصول تولید و روانه بازارهای صادراتی و داخلی می شود.

اسلایس سیر

اسلایس سیر به دلیل خشک بودن تا مدت زمان طولانی و به شرطی که در مکان مناسبی نگه داری شود باقی می ماند و آسیبی به آن نمی رسد، باید توجه داشت سیر خلال شده کاملا خشک باشد چرا که رطوبت باعث کپک زدگی هر محصولی می شود.

این شرکت با دارا بودن بهترین انبارها و کارگاه ها توان تولید تناژ نامحدود اسلایس سیر همدان را برای کارخانجات و صنایع مختلف غذایی، بسته بندی و بازرگانی را دارا می باشد و این امکان برای اشخاص حقیق و حقوقی فراهم است که به راحتی وارد فروش این حوزه بشوند.

صادرات سیر اسلایس شده همدان

بسیاری از فعالان حوزه سیر و اسلایس سیر از مزیت های سیر همدان در دنیا غافل هستند و اطلاعی از میزان مواد موجود در سیر همدان ندارند. سیر همدان دارای موادی و آنزیم هایی می باشد که در هیچ سیری در دنیا وجود ندارد و این یعنی مزیت بسیار بالای این محصول برای فروش ایران و حتی کل دنیا.

اسلایس سیر

سیر اسلایس شده در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی، صنایع دارویی و….مورد استفاده به صورت عمده قرار می گیرد. هر قدر مواد موثره موجود در سیر بیشتر باشد خواهان محصول شما به دلیل منحصربفرد بودن بیشتر می شود.

به یاد داشته باشید برای صادرات و فروش بیشتر باید مشتریان و مخاطبان شما محصولات شما را مشاهده نمایند و این با ارسال انواع و کیفیت های مختلف اسلایس سیر انجام می شود و بهتر و راحت تر می توان محصول خود را از تمام نظر به مشتریان نشان داد.

نقش سیر اسلایس در صنایع غذایی

سیر اسلایس شده در محصولات غذایی بسیار زیادی و در حجم های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید سوپ های آماده، انواع چیپس، انواع سس، فرآورده های گوشتی و…..که این میزان با توجه به خواصی که سیر دارد در حال افزایش است.

اسلایس سیر

در بسیاری از کارخانجات فرآورده های گوشتی که نمی توان از سیر منجمد استفاده نمود از پودر سیر همدان یا از اسلایس سیر به صورت تناژ استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما