فرداد
شنبه , فوریه 15 2020
سرخط خبرها
خانه / پیاز خشک خلالی / خرید و فروش پیاز خشک خلالی تهران

خرید و فروش پیاز خشک خلالی تهران

آیا می دانید برای خرید عمده پیاز خشک از کدام تولیدکننده خرید کنید؟ چه عواملی باعث خرید پیاز خشک خلالی به صورت عمده می شود؟ بسیاری از خریداران و یا فروشندگان می خواهند محصول را به صورت عمده خریداری کنند تا از نوسان قیمت و خرید با قیمت پایین تری بهره مند شوند. در صورتی که کارخانه تولید محصولات غذایی هستید بهتر است از مراکزی خرید کنید که با تولید کنندگان متفاوتی از سراسر کشور در ارتباط هستند این گونه دست خریدار برای انتخاب از بین موارد زیادی باز است.
تهران از عمده ترین خریداران پیاز خشک می باشد که سالیانه حجم تناژ بالایی مورد داد و ستد قرار می گیرد. با این که در تهران پیاز به اندازه استان هایی نظیر کرمان و اصفهان کشت نمی شود ولی به دلیل خرید و فروش عمده این محصول می توان قیمت های عالی از پیازخشک خلالی را در تهران پیدا نمود که باعث می شود خریداران حجم خرید خود را افزایش داده و انبار نموده برای فصل هایی که قیمت افزایش می یابد.
این مرکز از ارتباط ارتباطاتی که با تولیدکنندگان تهران دارد می تواند به صورت مستقیم پیاز خشک خلالی را به دست کارخانجات برساند. خرید و فروش پیاز خشک در طول سال توسط این مرکز ادامه دارد و تولیدکنندگان می توانند از این مرکز محصول پیاز خشک خود را به سراسر کشور ارسال بفرمایند. بسیاری از شرکت های بازرگانی به دنبال پیاز خشک آسیابی هستند که بسیار بیشتر در کارخانجات استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز خشک

پرفروش ترین پیاز خشک خلالی ایرانی

آیا می دانید کدام پیاز خشک پرفروش ترین پیاز خشک در بین انواع مختلف این …

تماس با ما درباره ما