مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پیاز خشک خلالی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده پیاز خشک

برای اینکه در بازارهای بزرگ محصول شما حرفی برای گفتن داشته باشد باید باکیفیت ترین پیاز خشک خلالی را صادر کنید در غیر این صورت به جنس شما نگاه هم نمی کنند.
فروش عمده پیاز خشک خلالی سفید که برای بازارهای داخلی و صادراتی بسیار مناسب می باشد توسط این مرکز آماده تولید و عرضه تناژ می باشد تا مشتریان با خیال آسوده باکیفیت ترین جنس را برای خریداران عمده و شرکت های بازارگانی محیا کنند. در نظر داشته باشید پیاز هر منطقه کیفیت و قیمت متفاوتی دارید و در صورتی که جنسی که مدنظر شما است را پیدا کردید آن را خرید کنید چرا که پیاز خام نوسان دارد و باعث تغییر قیمت پیاز خشک می شود.
امروزه صادرات پیاز خشک خلالی مانند گذشته نمی باشد که به صورت فله و بی نام و نشان این کار انجام شود و بهتر است در بسته بندی و شکیل این کار انجام شود چرا که باعث افزایش قیمت محصولات شده و حاشیه سود تاجران را افزایش می دهد. بهتر است قبل از صادرات محصول بازاریابی در بازار هدف انجام شود تا بهتر بدانید پیاز خشک حلقوی یا خلالی با چه کیفیت و قیمتی بهتر است عرضه شود در غیر این صورت احتما ضرر وجود دارد چرا که محصول با قدرت خرید خریداران یکسان نمی باشد.

امیر خداوردی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید