مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پودر سیر دامی برای ماهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پودر سیر دامی برای ماهیپودر سیر خالص برای آبزیانتاثیر پودر سیر بر دام، طیور و آبزیانتولید کننده پودر سیر برای ماهی و میگوتاثیر سیر بر روی طیور و آبزیانافزایش وزن طیور با استفاده از پودر سیرخواص پودر سیر برای جوجه مرغ
فروش پودر سیر دامی

امروزه مصرف پودر سیر دامی برای دام، طیور و آبزیان به شدت در حال افزایش است. فروش پودر سیر برای ماهی جای خود را در جیره کارشناسان باز نموده است. پرورش دهنگان انواع ماهی با استفاده از این محصول نتیجه خود را گرفته اند به همین دلیل استفاده آن در حال افزایش می باشد.

فروش پودر سیر دامی برای ماهی

امروزه پرورش دهندگان ماهی در سراسر کشور به دنبال خرید پودر سیر دامی برای تغذیه ماهی های خود هستند و به احتمال فراوان در ذهن خود به دنبال این هستند که چرا باید پودر سیر را به جیره ماهی ها و میگو و…اضافه نمود؟ یکی و شاید مهم ترین دلیل این باشد که با مصرف پودر سیر تعداد هموگلوبین سفید در خون ماهی افزایش چشمگیری خواهد داشت و این یعنی مقاومت بدن آن بیشتر می شود.

فروش پودر سیر دامی

با کمی جستجو و پرس و جو میتوان متوجه شد که وظیفه گلبول سفید باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن از بیماری های عفونی می شود و این یعنی مرگ و میر و تلفات کمتر و سود بیشتر از پرورش ماهی.

امروز تولیدکنندگان خوراک آبزیان سفارشات تناژ این محصول را از سراسر کشور می دهند تا بتوانند سرمایه های خود را به صورت طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی حفظ نمایند.

فروش پودر سیر دامی علاوه بر مزیتی که دارد می تواند به عنوان فرهنگ استفاده از مواد غیرشیمیایی نظیر آنتی بیوتیک های شیمیایی در بین تولیدکنندگان نهادینه شود.

پودر سیر خالص برای آبزیان

تحقیقات علمی ثابت نموده است که اگر پودر سیر در جیره غذایی آبزیان استفاده شود فواید زیادی دارد به همین دلیل کارشناسان علمی زمان بیشتری را برای آزمایش گذاشته اند و دریافتند که شاخص های رشد در آبزیانی که با پودر سیر تغذیه داشته اند بیشتر و بهتر بوده است.

از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی علت نیست مراقب کلاهبرداران باشید.

 

 

 

با گذشت زمان بعضی محصولات مانند پودر سیر که علاوه بر انسان برای تغدیه دام، طیور و آبزیان تاکید می شود استفاده و همه گیر شده است.

باید به هنگام خرید علاوه بر قیمت کالا به کیفیت محصول هم توجه کنید چرا که پرورش دهنگان بیشتر به دنبال ارزان ترین محصول هستند و از کیفیت خوب غافل می شوند، به یاد داشته باشید ماهیان شما سرمایه های شما هستند و نباید به خاطر مقداری ارزان تر شدن ریسک را روی جان ماهیان انجام دهید.

در بازار قیمت های مختلفی وجود دارد که باید و حتما کیفیت محصول را در کنار قیمت قرار دهید نه فقط اعداد را مقایسه کنید.

تاثیر پودر سیر بر دام، طیور و آبزیان

مرغ ها از حیواناتی هستند که مقاومت خیلی بالایی ندارند و اگر از پرورش دهنگان طیور سوال بپرسید حتما به شما از میزان تلفات خود می گویند، چرا که مرغ مانند شترمرغ و دیگر حیوانات قوی نیستند ولی با توجه به مصرف فراوان مرغ در کشور ما چند ده هزار واحد پرورش مرغ در کشور وجود دارد که این ها باید تلفات خود را بسیار کم کنند.

در خصوص تاثیر پودر سیر تاکنون تحقیقات علمی زیادی انجام شده است که نشان از تاثیرات خوب این محصول می باشد.

می دانیم که با افزایش تلفات سرمایه آن ها کم می شود چرا که امروزه خوراک دام قیمت کمی هم ندارد بنابراین پیشگیری بهتر از درمان است.

فروش پودر سیر دامی

شاید بتوان گفت تاثیر بیشتر استفاده از پودر سیر بیشتر بر شاخص های ایمنی و شاخص های رشد است. البته بر ضریب رشد ماهی ها هم بی تاثیر نیست.

تولید کننده پودر سیر برای ماهی و میگو

تولیدکننده پودر سیر دامی خالص و ماهی و میگو همیشه به صورت تناژ و در بسته بندی های فله محصول خود را عرضه و به سراسر کشور از طریق باربری ها ارسال می کند.

همیشه به یاد داشته باشید هر تولیدکننده ای کیفیت و قیمت مخصوص به خود را دارد و نمی شود یک کیفیت و قیمت را برای همه تصور داشت. یکی از دغدغه های خریداران دریافت محصولی بدون افزودنی است که این مرکز توانایی تولید تناژ این محصول را دارد.

تاثیر سیر بر روی طیور و آبزیان

فروش پودر سیر دامی
امروزه بر کسی پوشیده نیست که پودر سیر که نوعی آنتی بیوتیک می باشد جای واکسن و آنتی بیوتیک های شیمیایی را گرفته و تقاضا و مصرف ان در بین پرورش دهنگان مرغ گوشتی وسایر طیور در حال افزایش می باشد.

افزایش وزن طیور با استفاده از پودر سیر

انواع بیماری ها، سکته ها، کاهش وزن و….از مواردی است که با مصرف منظم پودر سیر قابل درمان و برطرف شدن می باشد. همیشه و در تمام دوران پرورش دهنگان مرغ و دام به دنبال راه حلی برای کاهش تلفات سرمایه های خود به خصوص جوجه مرغ ها هستند.

پودر سیر دامی با توجه به خواصی که دارد می توانند خیال پرورش دهنگان را آسوده نمایید تا آن ها سود بیشتری از پرورش خود داشته باشند. سرحال شدن طیور یکی از اثرات استفاده از پودر سیر در جیره غذایی آن ها می باشد.

پودر سیر باعث افزایش اشتهای حیوانات می شود و این یعنی افزایش وزن و سود بیشتر برای تولیدکنندگان بدون استفاده از مواد شیمیایی.

خواص پودر سیر برای جوجه مرغ

یکی از موادی که به خصوص در سیر ایران فراوان یافت می شود آلیسین نام دارد. آلیسین از به وجود آمدن کلسترول جلوگیری به عمل می آورد و باعث صحت و سلامتی می شود.

فروش پودر سیر دامی

عرضه مستقیم پودر سیر دامی از کارخانه به کارخانه از این شرکت در طول سال در جریان می باشد.

امیر خداوردی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات فراورده های سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید