فرداد
سه‌شنبه , فوریه 18 2020
سرخط خبرها
خانه / پودر سیر دامی / فروش پودر سیر دامی برای ماهی

فروش پودر سیر دامی برای ماهی

امروزه مصرف پودر سیر دامی برای دام، طیور و آبزیان به شدت در حال افزایش است. فروش پودر سیر برای ماهی جای خود را در جیره کارشناسان باز نموده است. پرورش دهنگان انواع ماهی با استفاده از این محصول نتیجه خود را گرفته اند به همین دلیل استفاده آن در حال افزایش می باشد.

فروش پودر سیر دامی برای ماهی

امروزه پرورش دهندگان ماهی در سراسر کشور به دنبال خرید پودر سیر دامی برای تغذیه ماهی های خود هستند و به احتمال فراوان در ذهن خود به دنبال این هستند که چرا باید پودر سیر را به جیره ماهی ها و میگو و…اضافه نمود؟ یکی و شاید مهم ترین دلیل این باشد که با مصرف پودر سیر تعداد هموگلوبین سفید در خون ماهی افزایش چشمگیری خواهد داشت و این یعنی مقاومت بدن آن بیشتر می شود.

فروش پودر سیر دامی

با کمی جستجو و پرس و جو میتوان متوجه شد که وظیفه گلبول سفید باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن از بیماری های عفونی می شود و این یعنی مرگ و میر و تلفات کمتر و سود بیشتر از پرورش ماهی.

امروز تولیدکنندگان خوراک آبزیان سفارشات تناژ این محصول را از سراسر کشور می دهند تا بتوانند سرمایه های خود را به صورت طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی حفظ نمایند.

پودر سیر خالص برای آبزیان

تحقیقات علمی ثابت نموده است که اگر پودر سیر در جیره غذایی آبزیان استفاده شود فواید زیادی دارد به همین دلیل کارشناسان علمی زمان بیشتری را برای آزمایش گذاشته اند و دریافتند که شاخص های رشد در آبزیانی که با پودر سیر تغذیه داشته اند بیشتر و بهتر بوده است.

از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی علت نیست مراقب کلاهبرداران باشید.

 

 

 

با گذشت زمان بعضی محصولات مانند پودر سیر که علاوه بر انسان برای تغدیه دام، طیور و آبزیان تاکید می شود استفاده و همه گیر شده است.

باید به هنگام خرید علاوه بر قیمت کالا به کیفیت محصول هم توجه کنید چرا که پرورش دهنگان بیشتر به دنبال ارزان ترین محصول هستند و از کیفیت خوب غافل می شوند، به یاد داشته باشید ماهیان شما سرمایه های شما هستند و نباید به خاطر مقداری ارزان تر شدن ریسک را روی جان ماهیان انجام دهید.

در بازار قیمت های مختلفی وجود دارد که باید و حتما کیفیت محصول را در کنار قیمت قرار دهید نه فقط اعداد را مقایسه کنید.

تاثیر پودر سیر بر دام، طیور و آبزیان

مرغ ها از حیواناتی هستند که مقاومت خیلی بالایی ندارند و اگر از پرورش دهنگان طیور سوال بپرسید حتما به شما از میزان تلفات خود می گویند، چرا که مرغ مانند شترمرغ و دیگر حیوانات قوی نیستند ولی با توجه به مصرف فراوان مرغ در کشور ما چند ده هزار واحد پرورش مرغ در کشور وجود دارد که این ها باید تلفات خود را بسیار کم کنند.

در خصوص تاثیر پودر سیر تاکنون تحقیقات علمی زیادی انجام شده است که نشان از تاثیرات خوب این محصول می باشد.

می دانیم که با افزایش تلفات سرمایه آن ها کم می شود چرا که امروزه خوراک دام قیمت کمی هم ندارد بنابراین پیشگیری بهتر از درمان است.

فروش پودر سیر دامی

شاید بتوان گفت تاثیر بیشتر استفاده از پودر سیر بیشتر بر شاخص های ایمنی و شاخص های رشد است. البته بر ضریب رشد ماهی ها هم بی تاثیر نیست.

تولید کننده پودر سیر برای ماهی و میگو

تولیدکننده پودر سیر دامی خالص و ماهی و میگو همیشه به صورت تناژ و در بسته بندی های فله محصول خود را عرضه و به سراسر کشور از طریق باربری ها ارسال می کند.

همیشه به یاد داشته باشید هر تولیدکننده ای کیفیت و قیمت مخصوص به خود را دارد و نمی شود یک کیفیت و قیمت را برای همه تصور داشت. یکی از دغدغه های خریداران دریافت محصولی بدون افزودنی است که این مرکز توانایی تولید تناژ این محصول را دارد.

عرضه مستقیم پودر سیر دامی از کارخانه به کارخانه از این شرکت در طول سال در جریان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: امیر خداوردی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر سیر دامی

قیمت پودر سیر دامی خالص

امروز فروش پودر سیر خالص برای دام طیور و آبزیان روی بورس قرار دارد چرا …

تماس با ما درباره ما