اسلایس سیر + فروش اسلایس سیر همدان از کارخانه

آیا فقط به دنبال خرید اسلایس سیر همدان هستید؟ آیا از تفاوت سیر همدان با سایر سیرها اطلاع دارید؟ چگونه می توان هنگام خرید بهترین تصمیم و انتخاب را اتخاذ نمود تا بهتربن محصول را دریافت نمود؟

فروش اسلایس سیر همدان

یکی از محصولاتی که می تواند همیشه در کارخانجات مختلف صنایع غذایی به صورت عمده مصرف شود اسلایس سیر همدان است. خریداران اسلایس سیر به دلایلی از جمله کیفیت بالای سیر همدان فقط خواستار این محصول می باشند چرا که از استفاده این محصول نتایج خوبی دریافت کرده اند.

اسلایس سیر

 

 

با توجه به اینکه سیر به عنوان ادویه پایه استفاده بسیار فراوانی در صنایع غذایی و حتی دارویی دارد باید در خرید آن توجه و دقت فراوانی نمود و از مرکز تخصصی آن خریداری شود.

صنایع غذایی فرداد با سابقه چندین سالانه و همکاری با انواع شرکت های مختلف غذایی و دامی توانایی ارائه انواع مختلف اسلایس سیر با کیفیت ها و کاربردهای مختلف را برای بازارهای داخلی و صادراتی دارد.

لیست قیمت اسلایس سیر همدان

همانطور که بهتر می دانید هر محصولی حتی گوجه فرنگی که در میوه فروشی وجود دارد کیفیت ها و قیمت های متفاوتی دارد از کمتر از 5 هزار تومان تا بالای 10 هزار تومان و اسلایس سیر هم از این مورد استثنا نیست و کیفیت ها و قیمت های مختلفی دارد.

اسلایس سیر

  1. سیر اسلایس با پوست: 14.000 تومان
  2. سیر اسلایس بدون پوست: 17.000 تومان
  3. سیر گرانولی: 21.000 تومان

این ها قسمتی از محصولات فرآورده های سیر می باشد که در شرکت غذایی فرداد تولید و برای مشتریان ارسال می شود.

لازم به ذکر است قیمت ها بر اساس حجم تناژ می باشد و حجم های پایین تر قیمت های متفاوتی دارند.

صادرات پرک سیر خشک شده

آیا از نحوه صادرات اسلایس سیر اطلاعی دارید؟ محصولات و فرآورده های کشاورزی مانند اسلایس سیر مصارف زیادی در کشورهای هماسایه ما دارند و از آن جایی که هزینه دستمزد و خود محصول در آنجا از ایران گرانتر می باشد این محصول از لحاظ قیمتی سود بسیار خوبی برای صادرکنندگان عزیز دارد. خرید و فروش سیر خشک خلالی به دلیل مصارف گوناگونی که دارد توسط خریداران محتلف مورد توجه قرار گرفته است.

اسلایس سیر

امروزه صادرات اسلایس سیر به راحتی انجام می شود و محصولات در بسته بندی های دلخواه مشتری که به صورت فله در وزن های 10 الی 20 حتی 25 کیلویی می باشد که از مرزهای مختلف صادر می شود و این محصول هم اکنون برای عراق، روسیه، ترکمنستان، آذربایجان، روسیه و کشورهای عربی به صورت تناژ بالا ارسال می شود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما